FHU Szklarz Konatowski Tadeusz

Szeroki wachlarz usług szklarskich

Ramy i oprawy obrazów
ul. Warszawska 66, 81-309 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
FHU Szklarz Konatowski Tadeusz

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako firma Szklarz działamy od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gdyni. Właścicielem firmy jest Tadeusz Konatowski.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach szklarskich, które świadczymy w szerokim zakresie. Zajmujemy się między innymi wykonywaniem blatów szklanych na stoliki, akwariów i gablot szklanych. Do naszych zadań należy wykonywanie i montaż szkła do kuchni. Zapewniamy szeroki wybór kolorów. Podejmujemy się też wykonywania luster według indywidualnych projektów.

Z pomocą specjalistycznego sprzętu przeprowadzamy prace, takie jak wiercenie otworów w szkle, klejenie szkła klejem UV czy wymiana szyb wystawowych.

Nasza oferta to też:
- szklenie okien,
- szklenie drzwi,
- szklenie witryn sklepowych.

Oferujemy szklenie szkłem antywłamaniowym, bezpiecznym i zespolonym. Dodatkowo możemy zająć się oprawą: obrazów, grafik, plakatów, zdjęć, haftów, dyplomów.

Mamy szeroki wybór szkła, w tym: szkło o grubości do 2-10 mm, szkło antisol brąz i grafit, lacobel, lakomat, szkło zespolone, szkło antywłamaniowe i bezpieczne, szkło zbrojone, szkło żaroodporne, kominkowe, szkło malowane, szkło hartowane, szkło ornamentowe, szkło piaskowane, szkło optiwhite.

Działamy również jako pogotowie szklarskie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Szklarz.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń