Invest Klima Krzysztof Diakowski

Zamów indywidualny projekt klimatyzacji i wentylacji do Twojego pomieszczenia

Wentylacja
ul. Wiśniewskiego 20, 81-969 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Invest Klima Krzysztof Diakowski

Informacje

Opis działalności
Firmę Invest Klima założyliśmy w 2007 roku w Gdyni. Jej właścicielem jest Krzysztof Diakowski. Naszym Klientom dostarczamy nowoczesne rozwiązania w zakresie chłodzenia i usuwania z pomieszczeń zanieczyszczonego powietrza. Sprzedajemy i montujemy klimatyzatory oraz wentylatory. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Wśród asortymentu firmy Invest Klima z pewnością znajdą Państwo dla siebie odpowiedni produkt. Sprzedajemy nowoczesne systemy chłodnicze, które pomagają utrzymać w pomieszczeniu stałą temperaturę bez względu na warunki atmosferyczne za oknem. Znajdujemy rozwiązania dla mieszkań i małych firm. Do naszych usług należy:
- sprzedaż klimatyzacji i wentylacji,
- montaż klimatyzacji i wentylacji,
- serwis i naprawa urządzeń chłodniczych,
- całoroczne przeglądy.

Dla właścicieli mieszkań oraz małych biur szczególnie polecamy klimatyzację komfortu. Jest ona bardzo popularna i zapewnia czyste powietrze w pomieszczeniu. Od jej prawidłowego działania zależy wiele czynników. M.in. dopasowanie urządzenia do temperatury i ilość wilgoci powietrza. Urządzenie z technologią Invert usuwa nadmiarwilgoci i zapobiega wytwarzaniu się pleśni. Nasz sprzęt jest bardzo wygodny i funkcjonalny, ponieważ działa niemalże bezgłośnie, więc nie przeszkadza w codziennym relaksie, pracy, czy nauce. Użytkownikom zapewnia zdrowe powietrze bez niemiłych zapachów.

Klimatyzacja precyzyjna pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę powietrza w większych pomieszczeniach biurowych. Urządzenia filtrują powietrze, są w pełni zautomatyzowane i stosowane przez naszą firmę.
Świetnie nadają się do obiektów takich jak skarbce bankowe, pomieszczenia komputerowe, czy laboratoria.

Wentylatory usuwają z pomieszczenia zanieczyszczone powietrza. Działają w sposób naturalny lub mechaniczny.

Nasza kadra dokładnie zapoznaje się z potrzebami Klientów i dobiera ekonomiczne urządzenie, które sprawi, że przebywanie w budynku będzie komfortowe.

W 2012 i 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę Gazele Biznesu, jako dynamicznie rozwijający się zespół. Zapraszamy do kontaktu z firmą Invest Klima z Gdyni.
Certyfikaty
Invest Klima posiada także certyfikat uczestnictwa w programie Rzetelna Firma prowadzonym przez KRD.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń