Agnieszka Staniszewska Pogotowie Pielęgniarskie

Pielęgniarki
ul. Uczniowska 6 /10, 81-612 Gdynia pomorskie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Agnieszka Staniszewska Pogotowie Pielęgniarskie jest Pielęgniarki. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Gdynia w województwie pomorskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Agnieszka Staniszewska Pogotowie Pielęgniarskie poprzez email: pielegniarka.gdynia@gmail.com lub telefon: 604 238 471 .
Firma świadczy działalność pod adresem 81-612 Gdynia ul. Uczniowska 6 /10,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Agnieszka Staniszewska Pogotowie Pielęgniarskie: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Agnieszka Staniszewska Pogotowie Pielęgniarskie. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
P
Przemek
Błyskawicznie, w przystępnej cenie, profesjonalnie, komfortowo i bardzo miło
J
Ł
JOanna Ł.
Bardzo polecam. Zupełnie inna historia niż ta szpitalna. Zero siniaków, chamstwa. Zawsze miła atmosfera, szybkie i bezbolesne zakładanie wenflonu, Pani sympatyczna, dobra, z powołania. Podziwiam i żałuję że nie odbiera porodów.
D
Danka
Szybka pomoc w trudnej sytuacji. Na drugi raz nawet nie będę się zastanawiała tylko od razu dzwonię po nich.
W
wojt
Jak najbardziej mogę polecić! Fachowa pomoc, właściwe podejście do pacjenta oraz wsparcie dla opiekunów. BARDZO miła Pani Agnieszka. Działa rzeczywiście jak pogotowie - jest na każde wezwanie. Ponadto (co nie jest bez znaczenia jeżeli planuje się więcej wizyt) ceny wizyt są przystępne.
K
Katarzyna
Kompetentna, miła i przesympatyczna obsługa.
W
S
Wojciech S.
Polecam wszystkim. Bardzo profesjonalny kontakt i wysoka jakość świadczonych usług. Wspaniały kontakt z pacjentem oraz nastawienie do wykonywanej pracy.
M
Mityk
Bardzo miła i sympatyczna Pani, pomogła mi w późnych godzinach wieczornych i to praktycznie za darmo. True story. Gorąco polecam!
T
Tomek
Serdecznie polecam, sprawa załatwiona od ręki.
A
Ada
Niezwykle uprzejma Pani. Bardzo nam pomogła, polecamy
M
Michał
Profesjonalna obsługa. Szybki kontakt i realizacja zlecenia. Polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.