GMK Concept Grzegorz Kreft

Jasne, przejrzyste i nowatorskie - zabudowy całoszklane

Szkło budowlane
ul. Wiosny Ludów 28, 81-459 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
GMK Concept Grzegorz Kreft
ul. Wiosny Ludów 28, 81-459 Gdynia pomorskie
NIP
9570280550
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
GMK Concept Grzegorz Kreft

Informacje

Opis działalności firmy GMK Concept Grzegorz Kreft w Gdynia
W GMK Concept zajmujemy się tworzeniem zabudów całoszklanych. W naszej ofercie znajdą Państwo szkło hartowane, szkło zespolone, szkło bezpieczne i wiele innych odmian. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdyni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W przedsiębiorstwie GMK Concept działamy już od 2009 roku. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu konstrukcji całoszklanych i kabin prysznicowych. Wśród naszych usług znajdą Państwo również bezpieczną dostawę zakupionych towarów specjalnie do tego celu przystosowanymi pojazdami oraz montaż. W jego trakcie możemy wykorzystać różnorodne okucia według gustu Klienta.

W ofercie posiadamy:

- konstrukcje ramowe oraz mocowane punktowe (rotule, Spider),
- drzwi całoszklane wahadłowe z samozamykaczem, przymykowe, przesuwane,
- indywidualne zabudowy kabin prysznicowych,
- balustrady szklane,
- szkło hartowane, laminowane, ornamentowe.

Naszym dodatkowym obszarem działalności jest produkcja szyb laminowanych z nadrukiem. Nasze grafiki są indywidualne, wykonywane na specjalne zamówienia Klienta, może to być dowolne zdjęcie, logo itp. Panele sprawdzą się jako ściany w łazienkach lub kuchenne ściany nadblatowe zapewniając niepowtarzalny wystrój i powiew świeżości. Wykorzystanie naszego szkła laminowanego pozwala także na pełną personalizację przestrzeni.

W celu wykonania produktu wykorzystujemy szkło standardowe, emaliowane (Lacobel), hartowane i całkowicie bezbarwne typu OptiWhite. Szkło następnie jest klejone lub mocowane punktowo za pomocą rotul do podłoża.

Oferujemy dostawę i montaż indywidualnych zadaszeń i świetlików w konstrukcji aluminiowej lub stalowej z wykorzystaniem malowania proszkowego (wg RAL) i różnego rodzaju wypełnieniami. Proponujemy również wykonanie daszków całoszklanych mocowanych punktowo, podwieszanych na cięgnach ze stali nierdzewnej.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń