GMK Concept Grzegorz Kreft

Jasne, przejrzyste i nowatorskie - zabudowy całoszklane

Szkło budowlane
ul. Wiosny Ludów 28, 81-459 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
GMK Concept Grzegorz Kreft
ul. Wiosny Ludów 28, 81-459 Gdynia pomorskie
NIP
9570280550
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
GMK Concept Grzegorz Kreft

Informacje

Opis działalności firmy GMK Concept Grzegorz Kreft w Gdynia
W GMK Concept zajmujemy się tworzeniem zabudów całoszklanych. W naszej ofercie znajdą Państwo szkło hartowane, szkło zespolone, szkło bezpieczne i wiele innych odmian. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdyni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W przedsiębiorstwie GMK Concept działamy już od 2009 roku. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu konstrukcji całoszklanych i kabin prysznicowych. Wśród naszych usług znajdą Państwo również bezpieczną dostawę zakupionych towarów specjalnie do tego celu przystosowanymi pojazdami oraz montaż. W jego trakcie możemy wykorzystać różnorodne okucia według gustu Klienta.

W ofercie posiadamy:

- konstrukcje ramowe oraz mocowane punktowe (rotule, Spider),
- drzwi całoszklane wahadłowe z samozamykaczem, przymykowe, przesuwane,
- indywidualne zabudowy kabin prysznicowych,
- balustrady szklane,
- szkło hartowane, laminowane, ornamentowe.

Naszym dodatkowym obszarem działalności jest produkcja szyb laminowanych z nadrukiem. Nasze grafiki są indywidualne, wykonywane na specjalne zamówienia Klienta, może to być dowolne zdjęcie, logo itp. Panele sprawdzą się jako ściany w łazienkach lub kuchenne ściany nadblatowe zapewniając niepowtarzalny wystrój i powiew świeżości. Wykorzystanie naszego szkła laminowanego pozwala także na pełną personalizację przestrzeni.

W celu wykonania produktu wykorzystujemy szkło standardowe, emaliowane (Lacobel), hartowane i całkowicie bezbarwne typu OptiWhite. Szkło następnie jest klejone lub mocowane punktowo za pomocą rotul do podłoża.

Oferujemy dostawę i montaż indywidualnych zadaszeń i świetlików w konstrukcji aluminiowej lub stalowej z wykorzystaniem malowania proszkowego (wg RAL) i różnego rodzaju wypełnieniami. Proponujemy również wykonanie daszków całoszklanych mocowanych punktowo, podwieszanych na cięgnach ze stali nierdzewnej.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Aktualności

szklana ściana nadblatowa w kuchni

07.09.2023

Firma GMK Concept oferuje wiele usług, w tym montażu szyb laminowanych z nadrukiem. Dzięki doświadczeniu jest w stanie stworzyć niestandardowe grafiki lub zdjęcia na ścianach nadblatowych kuchennych, ściankach łazienkowych, kabinach prysznicowych oraz szkle hartowanym lub Lacobel. Jeśli jesteś zainteresowany usługami, zachęcamy do kontaktu.

szklarz

15.06.2023

Firma GMK Concept oferuje szeroki zakres usług, w tym montaż konstrukcji całoszklanych wykonanych z różnych rodzajów szkła. Ponadto, specjalizuje się w produkcji drzwi całoszklanych wahadłowych, balustrad oraz zabudów kabin prysznicowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jest w stanie zaspokoić potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownią szklarską, aby dowiedzieć się więcej o usługach.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń