"HILL OB" Maszyny Szwalnicze, Nożyczki Premax

Maszyny szwalnicze, urządzenia prasowalnicze, krojcze oraz części zamienne.

Maszyny do szycia
ul. Wita Stwosza 3, 81-373 Gdynia pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 661 34 44
586219841
hillob@hillob.pl
Adres korespondencyjny
ul. Wita Stwosza 3, 81-373 Gdynia pomorskie

Informacje

O nas
Firma "HillOb" działa na polskim rynku już od 1993 roku. W początkach funkcjonowania przedsiębiorstwa zajmowaliśmy się wyłącznie importem igieł szwalniczych marki ORGAN, jednak szybko poszerzyliśmy naszą ofertę sprzedażową o rozmaite urządzenia krojcze i prasowalnicze, maszyny szwalnicze, a także części zamienne pozyskiwane od dostawców krajowych. Następnie, dzięki bezpośredniemu importowi, jakiego podjęła się nasza firma już od 1998 roku, możecie Państwo znaleźć w naszej propozycji najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Bezustannie poszerzamy ofertę produktową przedsiębiorstwa, a dzięki stale wzrastającej sprzedaży i rzetelności jesteśmy obecnie wyłącznym przedstawicielem producenta maszyn szwalniczych HIGHLEAD w Polsce. HIGHLEAD jest japońsko-chińską spółką typu join inventure z MITSUBISHI i pod własną marką oraz dla tego właśnie koncernu produkuje maszyny szwalnicze.

Sukcesy firmy nie osłabiają naszego zapału, ale zachęcają do podbijania kolejnych rynków. W roku 2006 staliśmy się wyłącznym dystrybutorem koreańskiego producenta elektronicznych maszyn do cięcia taśm, pasów i gumy marki CUTEX nie tylko w Polsce, ale i na Ukrainie i Białorusi.

W chwili obecnej nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, lecz także serwisem maszyn szwalniczych i urządzeń do cięcia taśm. Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn szwalniczych marki HIGHLEAD, maszyn do cięcia CUTEX oraz elementów do urządzeń (również maszyn overlock, stębnówek i renderek). Magazyny przedsiębiorstwa są bogato zaopatrzone między innymi w nasz tradycyjny produkt, czyli igły ORGAN, profesjonalne nożyczki szwalnicze PREMAX, noże krojcze GREAT OCEAN, a także stopki,chwytacze, akcesoria i części zamienne renomowanych producentów takich jak TOWA, HIROSE, H-STRONG, KOBAN, SAKURA, GOLDEN EAGLE, HIGHLEAD, YAO HAN i innych.
Opis działalności
Dystrybucja maszyn szwalniczych * serwis maszyn szwalniczych * dotacje do maszyn szwalniczych * hurtowania maszyn szwalniczych * hurtowania urządzeń do cięcia taśm * hurtowanie artykułów przemysłowych. Hurtownia Artykułów Przemysłowych "Hillob" już od 1993 roku zaopatruje swoich Klientów w wysokiej jakości maszyny szwalnicze i urządzenia do cięcia pasów, gumy i taśm marki Cutex oraz wiele innych sprzętów i akcesoriów dla zakładów krawieckich oraz tapicerskich. W naszej propozycji znajdziecie Państwo nie tylko solidne maszyny overlock, stębnówki oraz renderki do materiałów każdej grubości.
Produkty i usługi
Firma "HILLOB" zajmuje się nie tylko dystrybucją, lecz także profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym sprzedawanych maszyn szwalniczych (overlock, renderka, stębnówka itd.) oraz pozostałych urządzeń wykorzystywanych w zakładach krawieckich i tapicerskich, między innymi maszyn do cięcia taśm. Wysoko wykwalifikowany personel techniczny zapewnia Klientom fachową pomoc i szybkie rozwiązanie ewentualnych problemów z urządzeniami. Dysponujemy szeroką gamą części zamiennych i zatrudniamy świetnie przeszkolonych serwisantów, dzięki czemu możecie mieć Państwo pewność rzetelnie wykonanej usługi.

Usługi serwisowe świadczone są między innymi dla kategorii produktów:
• przemysłowe maszyny szwalnicze renomowanych marek: JUKI, BROTHER, HIGHLEAD, SIRUBA, DURKOPP ADLER oraz wielu innych,
• noże krojcze pionowe oraz tarczowe GREAT OCEAN, DAYANG, EASTMAN, KM, LEIJANG, EUROTEX i pozostałe,
• maszyny do cięcia taśm, pasów i gumy CUTEX,
• urządzenia prasowalnicze COMEL, ALUX.

Dla w/w usług prowadzimy serwis stacjonarny oraz wyjazdowy. Na dokonane naprawy udzielamy gwarancji.

Zapotrzebowanie na serwis może być zgłoszone drogą telefoniczną lub e-mailową.

Dane kontaktowe:

HILLOB
Ul. Wita Stwosza 3
81-373 Gdynia

Telefon: 58 6613444
Szef serwisu: Łukasz Piątek. Tel kom. 664753881
e-mail: serwis@hillob.pl

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu.

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.
Marki i specjalizacje
Maszyny Highlead
Maszyny Durkopp Adler
Urządzenia do cięcia taśm Cutex
Nożyczki Premax
Noże krojcze Great Ocean
Części do noży krojczych
Urządzenia prasowalnicze
Akcesoria prasowalnicze
Overlocki do dywanów
Maszyny specjalistyczne
Części do maszyn
Akcesoria
Igły Organ
Zaszywarka do worków
Silnik energooszczędny Power Max
Stelaże do maszyn szwalniczych
Stoły tapicerskie
Stoły krojcze
Krajarki taśmowe
Noże krojcze poprzeczne (odkrawacze)
Rozwijarki stacjonarne (lagownice) do tkanin
Przewijarko - przeglądarki do tkanin
Certyfikaty
Nasza firma to znacznie więcej, niż zwykła hurtownia maszyn szwalniczych. Zależy nam na rozwoju dobrych praktyk krawieckich i jak najlepszym funkcjonowaniu rodzimych szwalni, dlatego staramy się wspierać Państwa inicjatywy.

Osobom ubiegającym się o dotacje na stworzenie stanowiska pracy (dotacje unijne, z Urzędu Pracy, PFRON-u) pomagamy w przygotowaniu wniosków i opracowaniu biznes planu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Marek
2013-07-08 12:30:05
Polecam w 100%. Duzy wybór, rzetelna, fachowa obsługa.

Słowa kluczowe

tbc,