HILL OB Maszyny Szwalnicze, Nożyczki Premax

Dystrybucja oraz serwis maszyn do szycia jednoigłowych oraz dwuigłowych.

Maszyny do szycia
ul. Wita Stwosza 3, 81-373 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 661 34 44
HILL OB Maszyny Szwalnicze, Nożyczki Premax

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy HILL OB znajduje się w Gdyni, na terenie województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w serwisowaniu maszyn do szycia. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1993 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jarosław Obszyński.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności HILL OB jest dystrybucja oraz serwis maszyn szwalniczych. W naszej ofercie można znaleźć maszyny jednoigłowe, a także dwuigłowe. Możemy Państwu takze zaproponować urządzenia krojcze i prasowalnicze. Dysponujemy urządzeniami renomowanych producentów, w tym Highlead, Mitsubishi, Cutex, Premax, Organ oraz wielu innych.

Ponadto oferujemy:
- zaszywarki do worków,
- rozwijarki do tkanin,
- krajarki taśmowe,
- odkrawacze tkanin,
- urządzenia lagujące.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy dystrybucja maszyn do uszczelniania szwów. Nasza oferta obejmuje także overlocki do dywanów. Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się nożyczki i noże krojcze. Uzupełnienie oferty stanowią urządzenia do produkcji rolet.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy HILL OB.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

tbc,