Concordia Jarosław Maciejka

Pogrzeby świeckie, wojskowe, chrześcijańskie i w innych obrządkach

Usługi pogrzebowe
ul. Witomińska 30, 81-311 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Concordia Jarosław Maciejka
ul. Witomińska 30, 81-311 Gdynia pomorskie
Telefon
Concordia Jarosław Maciejka

Informacje

Opis działalności firmy Concordia Jarosław Maciejka w Gdynia
Zakład pogrzebowy Concordia znajduje się w Gdyni. Zajmuje się kompleksowymi usługami funeralnymi na terenie całego Trójmiasta i w jego okolicach. Działalność pogrzebową prowadzi od wczesnych lat 90. ubiegłego wieku, a jego właścicielem jest Jarosław Maciejka.
Produkty i usługi
Ostatnie pożegnanie to trudny czas dla rodziny i znajomych zmarłego. Należy zadbać, by ceremonia w godny sposób upamiętniała zmarłą osobę, dlatego swoją pomoc oferuje zakład pogrzebowy Concordia. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie na wypracowanie oferty, która skierowana jest do osób planujących pochówek świecki, chrześcijański, wojskowy i w innym niż katolicki obrządku, zarówno w formie tradycyjnej, jak i urnowej.

Concordia odpowiada za transport zmarłych na terenie Polski i poza jej granicami, dopełnia formalności, przygotowuje zwłoki do pochówku i zapewnia na czas pogrzeb takie artykuły i usługi jak:
-trumny,
-urny,
-odzież żałobna,
-oprawa muzyczna,
-wiązanki,
-wieńce.

Urny znajdujące się w ofercie to konstrukcje drewniane, metalowe, ceramiczne, kamienne i onyksowe, natomiast trumny dzielą się na kremacyjne i drewniane, w tym dębowe, sosnowe, olchowe i świerkowe, w różnych stylach.

Na życzenie klientów możliwe jest zorganizowanie stypy, przewiezienie żałobników i zamontowanie na grobie pomnika razem z literami.

Kontakt z zakładem pogrzebowym Concordia można nawiązać przez całą dobę telefonicznie. Więcej informacji dotyczących usług pogrzebowych firmy znajduje się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Firma Concordia Jarosław Maciejka z lokalizacji: Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń