Dariusz Matuszak Usługi Kamieniarskie Orion

Usługi kamieniarskie
ul. Witomińska 43, 81-311 Gdynia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Telefon
791 188 149

Informacje

Dariusz Matuszak Usługi Kamieniarskie Orion działa w branży Usługi kamieniarskie. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Gdynia.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Dariusz Matuszak Usługi Kamieniarskie Orion poprzez telefon: 791 188 149 .
Z przedstawicielem firmy Dariusz Matuszak Usługi Kamieniarskie Orion możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 81-311 Gdynia ul. Witomińska 43,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Dariusz Matuszak Usługi Kamieniarskie Orion znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
klient
W 2014 roku zleciłem zakładowi ORION w Gdyni przy ul. Witomińskiej wykonanie nagrobka na cmentarzu komunalnym w Gdyni. Po dwóch latach nagrobek wraz z okalającym go chodnikiem z kostki uległ destrukcji w ten sposób, że usunęła się pod nim ziemia. Wielokrotne wzywanie wykonawcy do wizji lokalnej i oceny stanu nagrobka nie poskutkowało: zupełnie zignorowano usterkę. Wezwałem inna firmą by dokonała naprawy- okazało się, że pomnik posadowiony został bez żadnego zabezpieczenia (ławy lub belek nośnych) bezpośrednio na ziemi. Tylko dlatego, że wyjeżdżałem za granicę nie złożyłem sprawy w sądzie. Przestrzegam przed korzystaniem z usług tego wykonawcy: są to ludzie bez krzty ogłady, o nieprawdopodobnym stopniu prostactwa, kierujący się zasadą „oszukać i uciec”.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.