Centralne Biuro Bezpieczeństwa Personalnego Paulina Wyzińska

Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich finansów

Windykacja długów i należności
ul. Zbożowa 54, 81-020 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
790 850 921
Adres korespondencyjny
ul. Zbożowa 54, 81-020 Gdynia pomorskie

Informacje

Opis działalności
Centralne Biuro Bezpieczeństwa Personalnego znajdą Państwo w Gdyni. Właścicielem firmy jest Paulina Wyzińska. Działamy na zlecenie osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Oferta Centralnego Biura Bezpieczeństwa Personalnego obejmuje między innymi odzyskiwanie nieruchomości. Zajmujemy się różnego rodzaju sprawami i konfliktami pochodzącymi ze stosunków prawnych osób fizycznych oraz gospodarczych, wymagających gromadzenia informacji o osobach czy firmach, zarówno w sprawach cywilnych, jak i cywilno-prawnych.

Ponadto udzielamy asysty i eskorty w celu towarzyszenia w formie pomocy, a także zapewnienia wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. Zajmujemy się również wywiadem gospodarczym, pozyskując informacje, które dotyczą sytuacji ekonomicznej, finansowej, handlowej, kadrowej i prawnej przedsiębiorców oraz ich przedsiębiorstw.

Do naszych zadań należy weryfikacja kontrahenta, w tym sprawdzanie kondycji biznesowej i ekonomicznej potencjalnego kontrahenta. Dla naszych klientów pozyskujemy rzeczywiste informacje i opinie od innych podmiotów, w tym też pracowników. W razie potrzeby wykrywamy podsłuchy i inne urządzenia rejestrujące. Możemy przeprowadzić profesjonalną kontrolę pojazdów, pomieszczeń biurowych i sprzętu, pod kątem obecności urządzeń szpiegowskich, np. ukrytych kamer.

Nasza oferta to też ustalanie majątku dłużnika, w tym majątku osób prawnych i fizycznych, w celu skuteczniejszego odzyskania wierzytelności klienta. W ramach windykacji należności prowadzimy działania polegające na bezpośrednim kontakcie z dłużnikiem. Mają one na celu odzyskanie należności klienta. Stosujemy wszelkie dostępne, legalne narzędzia.

Uzupełnienie oferty to wyprowadzka, opróżnienie i eksmisja. Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzeniu eksmisji z lokali użytkowych i mieszkaniowych osób i ich mienia w przypadku, gdy najemca rażąco wykracza swoim zachowaniem poza ramy zawartej umowy lub nie wywiązuje się z ustalonych płatności. Wykonujemy błyskawiczne eksmisje przy najmie okazjonalnym albo eksmisje nakazowe, po wypowiedzeniu umowy najmu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Centralnego Biura Bezpieczeństwa Personalnego.
Marki i specjalizacje
Nowością w naszej ofercie jest EXMISER - abonament prewencyjny chroniący Właścicieli nieruchomości przed Oszustami
Program, który na zasadach prewencyjnych chroni Właścicieli mieszkań na terenie całej Polski.
Odbiorcą może być każda osoba posiadająca nieruchomości na wynajem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń