Borowa Ciotka Kuchnia Kaszubska

Restauracje
ul. Zwycięstwa 36/108, 81-416 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 102 118
Adres korespondencyjny
ul. Zwycięstwa 36/108, 81-416 Gdynia pomorskie

Informacje

O nas
Na początku stworzył Pan Bóg niebo i ziemię. I uznał Pan Bóg ze wszystko co zrobił było dobre. Wystąpił tedy Anioł Miłosierdzia mówiąc: - Nie wszystko co stworzyłeś Panie Boże jest dobre. Spójrz na Kaszuby. Gdzie tu obiady domowe Gdynia, takie by dawały ludziom zdrowie i przyjemność? I spojrzał Pan Bóg z miłością i wysłał na Ziemię Borową Ciotkę by obiady domowe Gdynia ludziom gotowała a katering wegetariański, i nawet bezglutenowy catering przygotowywała. A wszelkie stworzenie zamieszkujące Ziemię albo potrawy mięsne i rybne ukochało albo jedzenie wegetariańskie spożywało i ludzie żyli w harmonii ze sobą i z Naturą. Tak kuchnia regionalna kaszubska a nawet kaszubski wegetarianizm słynąć zaczęły we Wszechświecie. Na początek sławne stały się pierogi domowe o różnych smakach, dalej ciasta, nawet ciasto jaglane bo ludność miejscowa wszelką kaszę w poważaniu miała. Na komunię zaś, chrzciny i inne imprezy okolicznościowe chętnie jadano garmaż przez Borowa Ciotkę przygotowany z naturalnych składników z kaszubskiej ziemi. Tak radość zagościła i sala bankietowa, sala szkoleniowa Borowej Ciotki zawsze były pełna gości. Także dzieci uwielbiały ciocine naleśniki, kotleciki i placki ziemniaczane tak, że przedszkola i kolonie zaopatrywały się w te pyszności bezpośrednio w Królestwie Borowej Ciotki na hasto: catering przedszkolny Trójmiasto. A cioteczka podwoje swojej kuchni i serduszko swe otwierała i jedzenie domowe serwowała. Ogień z kominka rzucał blask na ludzi i sprzęty, a w ciszę wieczoru płynął gwar rozmów, kaszubskie bajki i opowieści...
Tak więc gościu miły zorganizujemy Ci chrzciny, roczki, komunie a nawet małe wesele lub obiad weselny i wszystko inne co zechcesz świętować.
Opis działalności
Borowa Ciotka Kuchnia Kaszubska to pyszne, zdrowe jedzenie przygotowywane ze świeżych, lokalnych produktów. Nasze dania powstają według tradycyjnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Produkty i usługi
W naszym menu znajdą Państwo dania wegetariańskie, dania regionalne, dania kaszubskie, ciasta jaglane, placki ziemniaczane, potrawy mięsne, pierogi, pierogi z dorszem, pierogi ruskie, a także pierogi z jagodami.

Specjalizujemy się również w cateringu, między innymi cateringu bezglutenowym i cateringu przedszkolnym. Zapewniamy też catering w okresie świąt bożonarodzeniowych. W ramach obsługi cateringowej oferujemy zimny bufet, pierogi, zupy, dania na ciepło, sałatki, ciasta, krokiety, paszteciki oraz tarty. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się lekki kącik, w którym znajdą Państwo ciasto czekoladowo-fasolowe, ciasto snikers z kaszy jaglanej z masłem orzechowym, a także brownie jaglane z masłem orzechowym.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Drugim profilem naszej działalności jest organizowanie imprez okolicznościowych, między innymi roczków, komunii, urodzin, rocznic i wesel.

Dysponujemy zaopatrzoną i dobrze wyposażoną kuchnią, w której powstaje większość naszych potraw. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń. Wszystkie nasze potrawy powstają z wysokiej jakości składników spożywczych i produktów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Dbamy o to, by w menu na bieżąco pojawiały się nowości. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej restauracji Borowa Ciotka w Gdyni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Gdańsk, Sopot, Gdynia

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń