Effect Team Anna Pruszak

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Andersa 5c, 76-200 Słupsk pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma Effect Team Anna Pruszak prowadzi działalność w branży Agencje i doradztwo reklamowe. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Słupsk w województwie pomorskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 660 199... lub mailowy: ania@effectteam.pl
Z przedstawicielem firmy Effect Team Anna Pruszak możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 76-200 Słupsk ul. Andersa 5c,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Uważamy, że Effect Team Anna Pruszak poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
L
R
L
Lynx RM Ltd.
Najpierw zleciłem rebranding marki. Otrzymaliśmy profesjonalny projekt z efektem jaki chcieliśmy. Dlatego zleciłem projekt i oklejenie pojazdów firmowych. Usługa wykonana profesjonalnie, szybko i rzetelnie. Bardzo sprawna załoga. Ponieważ działamy również w Wielkiej Brytanii komunikacja pomiędzy pracownikami w części w języku angielskim. Nie było żadnego problemu. Komunikacja z Klientem na bardzo wysokim poziomie. Polecam wszystkim menadżerom tą firmę jako partnera do realizacji usług reklamowych.
T
Z
M
Tadeusz z MARKOS
Zamówiłem kilka profesjonalnych fotografii produktowych. Bardzo jestem zadowolony z jakości zdjęć. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.