Montage Team Andrzej Żmuda

Okna
ul. Bora-Komorowskiego 8 lok. 42, 76-200 Słupsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
534 179 519
Montage Team Andrzej Żmuda

Informacje

Opis działalności
W czasie generalnego remontu mieszkania czy budowy domu stajemy przed jakże ważnym, wyborem stolarki otworowej.W dzisiejszych czasach producenci prześcigają się w walce o klienta, oferując nowoczesne, pomysłowe rozwiązania. Katalogi przepełnione są rodzajami i parametrami dotyczącymi jakości drzwi i okien. Ponieważ jest to usługa, od której klienci oczekują wieloletniej trwałości, warto poświęcić chwilę skupienia przed dokonaniem zakupu.
Produkty i usługi
Firma Montage Team rozumie, jak ważną sprawą w późniejszym użytkowaniu są parametry, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Nie tylko jakość wykonania oraz materiały, z jakiej produkt został wykonany. Sprawą kluczową w stolarce otworowej jest izolacyjność termiczna, wodo- i wiatroszczelność, a w niektórych przypadkach również dźwiękoszczelność.

Dzisiaj katalogi profili okiennych i systemów przesuwnych nasycone są ogromną ilością wielorakich, pomysłowych rozwiązań. Tutaj z pomocą przychodzi firma Montage Team. Nie tylko wykonamy dla Państwa profesjonalny montaż. Z chęcią doradzimy i pomożemy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Oferujemy:
• montaż okien pcv,
• montaż okien wystawowych,
• montaż okien z aluminium,
• montaż okien tarasowych,
• montaż okien drewnianych,
• montaż drzwi wejściowych,
• montaż drzwi aluminiowych,
• montaż drzwi wewnętrznych,
• montaż stolarki drzwiowej.

Dodatkowo proponujemy montaż stolarki drzwiowej i okiennej. Zakładamy ościeżnice i ramy okienne. Gwarantujemy, że stolarka okienna w wykonaniu firmy Montage Team to usługa najwyższej klasy.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zatrudnia tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. W swoich realizacjach wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i techniki. Wielką wagę przykładamy do estetyki wykonania stolarki okiennej. Dokładamy wszelkich starań, aby okna wykazywały stuprocentową wodoszczelność.

Zapewniamy konkurencyjne ceny i terminowe wykonanie zlecenia.
Zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń