"Jo Design" Studio Projektowe Joanna Szafarz

Serdecznie zapraszamy do biura i zapoznania się z naszą ofertą.

ul. Kilińskiego 45, 76-200 Słupsk pomorskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(59) 842 55 05
598425505
503929165
Adres korespondencyjny
ul. Kilińskiego 45, 76-200 Słupsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
JO DESIGN Studio Projektowe Joanny Szafarz istnieje na rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu architektury i wnętrz. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technik wykonujemy wizualizacje komputerowe oraz wirtualny model przestrzenny, co daje możliwość obejrzenia obiektu lub wnętrza na etapie koncepcji.
Produkty i usługi
JO DESIGN Studio Projektowe prowadzi architekt Joanna Szafarz. Doświadczenie zawodowe zdobyte przy współprojektowaniu obiektów użyteczności publicznej (szkoły podstawowe, gimnazja, hale sportowe) pozwoliło z powodzeniem w 2006 roku otworzyć własne biuro projektowe.

Specjalizujemy się w architekturze nowoczesnej, odnoszącej się do współczesnych trendów w projektowaniu. Do pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Projekty realizowane przez Studio JO DESIGN wykorzystują najnowsze architektoniczne programy komputerowe, dzięki którym cały proces projektowania - od koncepcji po realizację - jest dla Inwestora czytelny i łatwy do realizacji.

Wykonujemy wizualizacje komputerowe i wirtualne modele przestrzenne, które pozwalają w pełni uczestniczyć w fazie projektowania. Naszym atutem jest również projektowanie wnętrz. To zapewnia Inwestorowi komfort "obejrzenia" projektowanego obiektu już na etapie koncepcji.

Projektując budynek o dowolnej funkcji możemy również zaproponować projekt wnętrz, który w najlepszy sposób zrealizuje oczekiwania Inwestora. Ścisła współpraca na każdym etapie projektowania sprawia, że nasze opracowania są indywidualne, pomysłowe i funkcjonalne, dopasowane do potrzeb klienta.

- projekty budowlane - od koncepcji po realizację - wykonujemy pełnobranżowe opracowania przy współpracy z zespołem inżynierów i instalatorów, a także prowadzimy wszelkie sprawy związane z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę.
- inwentaryzacje budowlane i adaptacje projektów typowych.
projekty wnętrz - to szczegółowe opracowania, dzięki którym podczas remontu lub wykańczania obiektu otrzymacie Państwo - wizualizacje oraz zestawienia materiałów, kolorystykę ścian i podłóg, rysunki mebli kuchennych, rozrysowane łazienki oraz wytyczne dla instalacji elektrycznej i hydraulicznej.
- porady architektoniczne dotyczące analizy planów miejscowych i decyzji o warunkach zabudowy, możliwości przebudowy i rozbudowy obiektów istniejących, a także porady związane aranżacją wnętrz.
Marki i specjalizacje
Nasz młody i ambitny zespół z przyjemnością pomoże Państwu i zapewni sukces w realizacji Waszych zamierzeń inwestycyjnych.

- domy jednorodzinne
- hotele
- pensjonaty
- biura
- sklepy
- restauracje
- budynki wielorodzinne
- hale przemysłowe
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, lęborski, słupski, wejherowski, białogardzki, Koszalin, sławieński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń