Plast Team Poland Sp. z o.o.

Szeroka gama produktów z tworzyw sztucznych dla gospodarstwa domowego !

Produkcja sprzętu AGD
ul. Kilińskiego 47, 76-200 Słupsk pomorskie
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 16:00
środa 8:00 - 16:00
czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(59) 841 90 00
Marketing
m.m@nh-g.com
Adres korespondencyjny
ul. Kilińskiego 47, 76-200 Słupsk pomorskie
Media społecznościowe
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Plast Team posiada ponad 25-letnie doświadczenie w dostarczaniu na rynki detaliczne całego świata.Oferujemy Państwu różnego rodzaju pojemniki, kosze, miski i podobne akcesoria, które są niezbędne w każdym domu. Plast Team wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego z nas. Specjalizujemy się bowiem w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju produktów umożliwiających nam sprawne porządkowanie i przechowywania rzeczy w naszych domach.Plast Team to wysoka jakość, odporność na zniszczenia i funkcjonalność.
Produkty i usługi
Firma Plast Team posiada bogatą ofertę. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór pojemników do przechowywania żywności. Mamy kosze na śmieci oraz kosze na brudną i czystą bieliznę. Sprzedajemy również miski, wiadra, mopy, szczotki i wszelkie akcesoria do czyszczenia.

W zakres naszej oferty wchodzą również:
- produkty dla dzieci
- skrzynie na zabawki
- pojemniki na lunch
- wanienki do kąpieli
- skrzynie plastikowe

Dysponujemy naczyniami plastikowymi. Mamy talerzyki, kubki i sztućce. Sprzedajemy również artykuły kuchenne. Posiadamy deski do krojenia, durszlaki, a także wkłady do lodówek.

Sprzedawane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Towary są solidne i funkcjonalne. Mamy niskie ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Plast Team.
Certyfikaty
PLAST TEAM przykłada ogromną wagę do tego, by oferowane produkty były bezpieczne dla zdrowia użytkowników.Nasze wyroby przeznaczone do kontaktu z żywnością są poddawane restrykcyjnym testom laboratoryjnym zgodnie z obowiązującymi w UE przepisami i tylko te, które otrzymały akceptację akredytowanego laboratorium są wprowadzane na rynek (zobacz załącznik: deklaracja zgodności).
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń