Atena. Hotel i restauracja

Przytulne pokoje, profesjonalna obsługą oraz niezwykle smaczne dania!

Hotele
Kilińskiego 7, 76-200 Słupsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(59) 842 88 14
Adres korespondencyjny
Kilińskiego 7, 76-200 Słupsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Hotel i restauracja Atena to przybytek zlokalizowany w Słupsku. Działamy od 1998 roku.
Produkty i usługi
Prowadzony przez nas hotel oraz restauracja to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Słupsku! Mieścimy się zaledwie 5 minut od ścisłego centrum! Pobyt w naszym hotelu oznacza przyjemną atmosferę w niezwykle przyjaznych pokojach!

Funkcjonujemy aktywnie już od ponad dwudziestu jeden lat. Poprzez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych gości, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższej jakości wszystkich świadczonych przez nas usług.

Wszystkie nasze pokoje są wyposażone w:

- telewizję
- dostęp do Internetu
- telefon
- w pełni wyposażoną łazienkę

Niektóre pokoje zawierają również lodówką. Proponujemy pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe, a także niezwykle atrakcyjne apartamenty. Nasz przybytek to także restauracja oraz drink-bar. Restauracyjna sala bankietowa to miejsce, które idealnie nadaje się na zorganizowanie różnego rodzaju uroczystości – wesele, komunie czy zjazd firmowy. Oferujemynie tylko fachową obsługę i niesamowitą przestrzeń, ale także wyjątkowe menu!

Nasz zespół to wyłącznie doświadczeni i w pełni profesjonalni pracownicy, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie są zawsze gotowi pomóc naszym gościom.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń