Insaco Zakład usługowo handlowy Andrzej Duda

Doświadczenie w sprzedaży i montażu rurociągów

Wodociągi i kanalizacja
ul. Klary z Asyżu 9, 76-200 Słupsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Insaco Zakład usługowo handlowy Andrzej Duda
ul. Klary z Asyżu 9, 76-200 Słupsk pomorskie
NIP
8390010423
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Insaco Zakład usługowo handlowy Andrzej Duda

Informacje

Opis działalności firmy Insaco Zakład usługowo handlowy Andrzej Duda w Słupsk
Nasza hurtownia materiałów instalacyjnych Insaco ze Słupska, w województwie pomorskim działa na rynku od 1993 roku. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, lecz także kompleksową obsługą zadań inwestycyjnych i profesjonalnym wykonawstwem. Klienci cenią nasze wieloletnie doświadczenie, staranny dobór asortymentu pod kątem jakości i niezawodności oraz fachową obsługę. Stale powiększamy naszą ofertę materiałową, dopasowując ją do aktualnych potrzeb naszych odbiorców.
Produkty i usługi
Poza obsługą handlową i doradztwem technicznym oferujemy w Insaco nawiercanie rurociągów pod ciśnieniem. Pracujemy w celu wykonania przyłączeń wody i ścieków, a wiercimy w rurach stalowych, żeliwnych, PE, AC i PCV. Średnica nawierceń to od 25 do 150 mm.
Poza nawierceniami zajmujemy się też takimi usługami jak:
-prefabrykacja przepompowni ścieków,
-prefabrykacja komór pomiarowych,
-prefabrykacja studni wodomierzowych mrozoodpornych,
-zgrzewanie rur polietylenowych,
-zgrzewanie kształtek PE.

Dodatkowo gwintujemy stalowe rury, których średnica wynosi między 15, a 100 mm i kompletujemy zestawy pomiarowe wody i ścieków. Montowane są następnie w studniach i komorach pomiarowych.
Sprzedajemy też niezbędne do budowy wodociągów i sieci kanalizacyjnych elementy renomowanych producentów. Przykładem jest armatura wodociągowa i przemysłowa, w tym zasuwy nożowe, przepustnice, zawory kulowe i zwrotne, a także zawory bezpieczeństwa, odpowietrzniki i hydranty.

Dysponujemy również elementami do ciśnieniowych rurociągów przemysłowych. Sprzedajemy:
-rury żeliwne,
-kształtki żeliwne,
-rury PCV ciśnieniowe,
-kształtki PCV ciśnieniowe,
-rury PE,
-kształtki PE.

Nasi klienci mogą też zakupić armaturę naprawczo-połączeniową, opaski przyłączeniowe i systemy drenarskie. Nasza oferta obejmuje również kanalizację grawitacyjną zewnętrzną z rurami i kształtkami z tworzyw sztucznych i części do budowy instalacji wewnętrznych. Można wśród nich wymienić rury i kształtki ze stali i tworzyw. Uzupełnieniem oferty handlowej są urządzenia pomiarowe, w tym wodomierze, studnie wodomierzowe, przepompownie ścieków, zbiorniki, separatory i uszczelnienia.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty handlowej i usługowej. Więcej informacji o Insaco udzielamy telefonicznie i e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Insaco Zakład usługowo handlowy Andrzej Duda z lokalizacji: Słupsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

ige,
akwa,
rury,