Księgowa Bogusława Lewandowska

Oferujemy księgowość dla klientów prywatnych i firm

Biura rachunkowe
ul. Konopnickiej 18/6, 76-200 Słupsk pomorskie
(7 reviews) napisz opinię
Księgowa Bogusława Lewandowska
ul. Konopnickiej 18/6, 76-200 Słupsk pomorskie
NIP
8391601267
Telefon
Księgowa Bogusława Lewandowska

Informacje

Opis działalności firmy Księgowa Bogusława Lewandowska w Słupsk
Biuro rachunkowe Księgowa znajduje się w Słupsku, na terenie województwa pomorskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Właścicielką jest Bogusława Lewandowska.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług rachunkowych. Posiadamy 18-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i firmy.

Oferujemy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie podatków PIT, VAT i CIT, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, a także obsługę kadrowo-płacową. Dodatkowo zajmujemy się ewidencją środków trwałych, przygotowywaniem sprawozdań finansowych, a także optymalizacją podatkową.

Specjalizujemy się również w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, bilansów rachunkowych i audytów. Wypełniamy liczne dokumenty księgowe, między innymi deklaracje ZUS i sprawozdania GUS.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Na naszą pomoc mogą również liczyć klienci, którzy chcą założyć własną działalność gospodarczą. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Księgowa Bogusława Lewandowska z lokalizacji: Słupsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie
Zakres działalności

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
S
Saha_rra
Mają wieloletnie doświadczenie w branży i to widać po ich profesjonalizmie i fachowości. Naprawdę warto im zaufać.
K
Konrad
Zapewniają mi nieocenioną pomoc w ogarnięciu księgowości mojej firmy. Jestem im bardzo wdzięczny.
U
Urszula
Współpracowałam z wieloma biurami rachunkowymi, ale księgowi z biura Księgowa zajmują się rachunkowością mojej firmy najlepiej!
B
Bella_921
Księgowi z biura Księgowa są świetnie zorganizowani. Nigdy nie pominęli żadnego terminu ani żadnego dokumentu. Polecam.
P
Patryk
To biuro rachunkowe polecił mi kolega. Byłem sceptycznie nastawiony, bo uważam, że sam sobie ze wszystkim poradzę pod względem ogarnięcia księgowości. Ale nie poradziłem, skorzystałem z ich usług i mogłem tak od razu!
C
Cisik615
Zdecydowanie polecam to biuro księgowe. Zaoferowali mi wielkie wsparcie kiedy rozpoczynałem swoją działalność. Pomogli wybrać odpowiednią formę opodatkowania. Super!
K
Karol
Polecam fachowa i kompleksowa obsługa.

Słowa kluczowe

PIT,
pit,
cit,
vat,