Księgowa Usługi księgowe Bogusława Lewandowska

Oferujemy księgowość dla klientów prywatnych i firm

Rewidenci i usługi audytorskie
ul. Konopnickiej 18/6, 76-200 Słupsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(59) 842 36 89
Adres korespondencyjny
ul. Konopnickiej 18/6, 76-200 Słupsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe Księgowa znajduje się w Słupsku, na terenie województwa pomorskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Właścicielką jest Bogusława Lewandowska.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług rachunkowych. Posiadamy 18-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i firmy.

Oferujemy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie podatków PIT, VAT i CIT, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, a także obsługę kadrowo-płacową. Dodatkowo zajmujemy się ewidencją środków trwałych, przygotowywaniem sprawozdań finansowych, a także optymalizacją podatkową.

Specjalizujemy się również w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, bilansów rachunkowych i audytów. Wypełniamy liczne dokumenty księgowe, między innymi deklaracje ZUS i sprawozdania GUS.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Na naszą pomoc mogą również liczyć klienci, którzy chcą założyć własną działalność gospodarczą. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Słupsk, Lębork, Człuchów, Chojnice, Bytów, Sławno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń