PMUH Krajnik i Syn Mirosław Krajnik

Sprzedaż i kupno samochodów używanych

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Kopernika 27a, 76-200 Słupsk pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
PMUH Krajnik i Syn Mirosław Krajnik

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Krajnik i Syn, której siedziba znajduje się w Słupsku, w województwie pomorskim. Działamy nieprzerwanie od 1967 roku, a obecnym właścicielem jest Mirosław Krajnik.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się skupowaniem oraz sprzedawaniem samochodów używanych. W prowadzonej przez nas hurtowni znajdą Państwo części zamienne do samochodów wszystkich marek. W swojej ofercie posiadamy także duży wybór olejów silnikowych, przekładniowych, hydraulicznych, a także smarów i płynów.

Nasza oferta obejmuje również usługi wulkanizacyjne. W tym zakresie proponujemy:
- przechowywanie kół i opon,
- napełnianie opon azotem,
- wymiana ogumienia,
- sprzedaż opon.

Potrafimy także wykonać kalkulacje szkód w systemie Eurotax, a rozliczane są one w systemie bezgotówkowym. Wszystkie naprawy pojazdów wykonywane są na profesjonalnym sprzęcie, dzięki czemu przebiegają niezwykle sprawnie, szybko, a także bez żadnych późniejszych komplikacji.

Uzupełnieniem oferty naszej firmy jest przeprowadzanie badań technicznych motocykli, motorowerów, a także pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3 ton. Badamy również ciągniki rolnicze, pojazdy przystosowane do zasilania gazem, a także przyczepy przeznaczone do łączenia z pojazdem silnikowym.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia warsztatu Krajnik i Syn w Słupsku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
koszaliński, Słupsk, słupski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kazik
Miałem okazję zakupić u nich używany samochód. Póki co bardzo dobrze się sprawdza i jestem zadowolony z dokonanej transakcji.
J
Joanna
Posiadają w swojej ofercie sprzedażowej wysokiej jakości opony oraz samochody używane. Jest to bardzo dobry warsztat samochodowy.