Instytut Nieruchomości Sp. z o.o.

Nieruchomości to nasza pasja.

Home staging
ul. Lutosławskiego 12, 76-200 Słupsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Instytut Nieruchomości Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Wycena i obrót nieruchomościami. Doradzamy w wyborze lokali oraz mieszkań. Rozeznanie przed kupnem. Doradztwo budowlane.
Produkty i usługi
Posiadamy doświadczenie oraz niezbędną wiedzę w obrocie nieruchomościami, dzięki czemu nasze usługi możemy świadczyć na wysokim poziomie. Dbając o swój profesjonalizm oraz rzetelność staramy się zawsze podchodzić do klienta w sposób indywidualny stąd naszym nadrzędnym celem jest znalezienie obiektu mieszkalnego lub użytkowego dopasowanego do potrzeb.

AUKCJO.pl Nieruchomości specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami - w sprzedaży i wynajmie: mieszkań, domów, działek, obiektów i lokali użytkowych. Przyjmujemy również zlecenia obsługi transakcji sprzedaży nieruchomości. Naszym celem jest skuteczne zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych klientów. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne techniki promocyjne i marketingowe. Wybierając sprawdzone modele sprzedaży nieruchomości oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów.

Nie pobieramy od klientów dodatkowego wynagrodzenia.

Przygotowujemy świadectwa charakterystyki energetycznej, służymy doradztwem w zakresie nieruchomości i doradztwem kredytowym, pomagamy sporządzić umowy przedwstępne i wyceniamy nieruchomości mieszkalne i komercyjne.

Pomagamy zgromadzić wszystkie niezbędne dokumenty do przeprowadzenia transakcji. Przeprowadzamy analizę i regulację stanu prawnego nieruchomości.

Oferujemy szeroki zakres pomocy naszemu Klientowi, wszystko w jednym miejscu. Zależy nam, aby wraz z Klientem odnaleźć idealną nieruchomość dla niego. Stosujemy się do wszystkich zaleceń i próśb. Do Klientów podchodzimy indywidualnie, rzetelniei z zaangażowaniem wykonujemy swoją pracę.

Zapewniamy doradztwo od początku do końca transakcji. Oferujemy obsługą prawną, notarialną oraz pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń