Hydroeko s.c. Mariusz Woszczyk, Jarosław Piwowarski

Woda - badanie, uzdatnianie

Badania i uzdatnianie wody
ul. Lutosławskiego 18, 76-200 Słupsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(59) 840 31 77
604172348
biuro@hydroeko.com.pl
604233186
Adres korespondencyjny
ul. Lutosławskiego 18, 76-200 Słupsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo HYDROEKO powstało w 1998 roku. Siedziba znajduje się w Słupsku, w województwie pomorskim. Właścicielami są Mariusz Woszczyk i Jarosław Piwowarski.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności firmy Hydroeko jest uzdatnianie wody. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji. Zajmujemy się projektowaniem, dostawą urządzeń, realizacją inwestycji i rozruchami obiektów. Ponadto świadczymy usługi z zakresu eksploatacji urządzeń oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Nasze urządzenia sprawdzają się przy takich usługach jak:
- filtracja mechaniczna
- filtracja na węglu aktywnym
- zmiękczanie
- dekarbonizacja
- demineralizacja
- odżelazianie i odmanganianie
- odsalaniei odmulanie
- odwrócona osmoza
- dezynfekcja UV
- dozowanie chemikaliów

Sprzedajemy wkłady do filtrów mechanicznych, wypełnienia filtrów, złoża filtracyjne, żywice jonowymienne i środki chemicznej korekty. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm EPURO, BWT i TAPWORKS.

Realizujemy nowoczesne instalacje wod-kan i centralnego ogrzewania. Montujemy kotły olejowe, jak i gazowe. Ponadto w zakres naszej oferty wchodzi dostawa i montaż przydomowych oczyszczalni ścieków.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy fachowo i realizujemy je z należytą starannością. Mamy atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy HYDROEKO.
Marki i specjalizacje
Jesteśmy przedstawicielem firmy GRAF i oferujemy Państwu przydomowe oczyszczalnie ścieków z polietylenu. Zapewniają one rozwiązanie gospodarki ściekowej wszędzie tam gdzie brak jest kanalizacji ściekowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
słupski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń