Atum Biuro Rachunkowe Ewa Kuszniar

Profesjonalne usługi księgowe, rachunkowe oraz podatkowe.

Biura rachunkowe
ul. Księżnej Zofii 1/1, 76-200 Słupsk pomorskie
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
608 529 513
Adres korespondencyjny
ul. Księżnej Zofii 1/1, 76-200 Słupsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Atum to Kancelaria rachunkowa znajdująca się w Słupsku. Osobą decyzyjną w firmie jest Ewa Kuszniar. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe oraz księgowo-finansowe.
Produkty i usługi
Nasza kancelaria rachunkowa to miejsce, w którym oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wszelkich działaniach związanych z księgowością, rachunkami oraz podatkami. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad pięciu lat. Przez cały ten czas zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, żeby zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Proponujemy Państwu między innymi:

- dokonywanie zapisów w ewidencji syntetycznej i analitycznej
- ustalanie wysokości miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy
- opracowanie zasad polityki rachunkowości
- opracowanie zakładowego planu kont i jego wdrożenie
- sporządzanie zeznań rocznych (CIT,PIT).

Dodatkowo w ramach obsługi podatkowej sporządzamy deklaracje VAT oraz plany amortyzacji, oraz prowadzimy ewidencje środków trwałych. Świadczymy wpełni profesjonalne usługi kadr i płac, na które składa się kilka różnych czynności. Sporządzamy umowy o pracę bądź cywilno-prawne oraz zajmujemy się sporządzaniem listy płac, rachunków do umów oraz deklaracji na potrzeby ZUS i Urzędów Skarbowych. Prowadzimy kartoteki pracowników wraz z niezbędną dokumentacją.

Świadczymy jeszcze szereg innych usług, których pełną zawartość znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zatrudnieni przez nas pracownicy to profesjonalni księgowi, którzy poprzez swoją obszerną i nieustannie aktualizowaną wiedzę oraz wieloletni staż w zawodzie są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
Paula
Witam, jeśli chodzi o profesjonalną księgowość to pani Ewa zawsze załatwia sprawę w krótkim czasie i w przystępnej cenie.
.
....
Polecam.
I
Irek
Polecam.