Elegant Man sp.j.

Sprzedaż koszul, marynarek i spodni garniturowych

Hurtownie odzieży
ul. Słowackiego 42, 76-200 Słupsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(59) 848 14 20
Adres korespondencyjny
ul. Słowackiego 42, 76-200 Słupsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Elegant Man sp.j. istnieje na rynku od 1989 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Słupsku, na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się produkcją odzieży męskiej, damskiej oraz korporacyjnej.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż odzieży męskiej na różne okazje. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku.

W naszym asortymencie znajdą Państwo garnitury, garnitury ślubne, koszule męskie, marynarki, paski, buty męskie, spodnie od garnituru. Ponadto proponujemy żakiety, kamizelki, a także liczne akcesoria, takie jak krawaty, paski, buty i inne dodatki.

W cenie gwarantujemy dopasowanie nabytego towaru do sylwetki klienta. U nas można zamówić garnitur do ślubu. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniegoubrania, które spełni Państwa oczekiwania.

Wszystkie nasze ubrania powstają z wysokiej jakości materiałów i tekstyliów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Zachęcamy też do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń