Zakład Doskonalenia Zawodowego

Kursy, szkolenia, aktywizacja zawodowa

Kursy i szkolenia
ul. Szczecińska 57, 76-200 Słupsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(59) 845 27 27
Adres korespondencyjny
ul. Szczecińska 57, 76-200 Słupsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku, w województwie pomorskim oferuje Państwu bardzo szeroki zakres szkoleń zawodowych. Od 1975 roku zajmujemy się przygotowaniem kursantów do różnych zawodów. Mamy doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i w pomaganiu w wejściu na rynek pracy.
Produkty i usługi
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku oferuje Państwu kursy i egzaminy, które pozwolą wam wejść na drogę zawodową. Nasi wykwalifikowani wykładowcy co roku przygotowują setki nowych uczniów i zaznajamiają ich z obowiązującym programem szkoleniowym.

Naszą specjalnością są:
- kursy i egzaminy energetyczne,
- kursy i egzaminy dla obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego,
- szkolenia BHP,
- kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu,
- przewóz materiałów niebezpiecznych - ADR,
- certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym.

Po ukończeniu wybranych kursów otrzymują Państwo certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego i Urzędu Regulacji Energetyki. Kursy obejmują obsługę, takich urządzeń jak podesty, suwnice, windy, dźwigi itp.

Nasza stała oferta ma na celu aktywizację zawodową osób, które szukają pracy w branży, takiej jak informatyka, budownictwo, gastronomia, handel, pedagogika, turystyka, rekreacja, ogrodnictwo, spawalnictwo i wiele więcej.

Kursanci zdobywają praktyczną wiedzę na temat poruszania się na rynku pracy. Uczą się jak przełamywać swoje bariery związane z poszukiwaniem odpowiedniego stanowiska, adekwatnego do ich umiejętności. Przygotowują się do pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej.Tworzą swoje CV, pod nadzorem wyszkolonych osób.

Jesteśmy współtwórcami wielu programów i projektów wspierających wszystkich członków rodziny w zakresie aktywizacji zawodowej.

W naszych aktualnościach stale pojawiają się programy doszkalające, np. „Pomorska Akademia Językowa”, które są dofinansowane przez zewnętrze instytucje.

Zapraszamy do naszego oddziału Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Słupsku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń