"Szpec-Bud" Handlowo-usługowy zakład ogólnobudowlany Dawid Ławski

Budowa obiektów mieszkalnych i przemysłowych

Konstrukcje stalowe
ul. Złota 9, 76-200 Słupsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
"Szpec-Bud" Handlowo-usługowy zakład ogólnobudowlany Dawid Ławski

Informacje

Opis działalności
Szpec-Bud Handlowo-Usługowy Zakład Ogólnobudowlany należy do Dawida Ławskiego i znajduje się w Słupsku, w województwie pomorskim. Nasze prace obejmują szeroko rozumiane budownictwo od domków jednorodzinnych, po prace remontowe, montaż podłączeń i instalacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Szpec-Bud funkcjonuje na krajowym rynku od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam znacznie rozwinąć nasze umiejętności. Oferujemy Państwu budowę domków jednorodzinnych, a także obiektów przemysłowych od podstaw. Warto jest skorzystać z naszych usług, ponieważ jesteśmy wstanie zapewnić kompleksowe prace budowlane. Oprócz budowy konstrukcji, elewacji oraz dachu zajmujemy się instalacją wszystkich przyłączy niezbędnych w każdym domu, czy lokalu użytkowym.

Montujemy instalacje elektryczne, hydrauliczne i wodno-kanalizacyjne. Zakładamy centralne ogrzewanie, możemy zająć się dociepleniem budynku i pracami wykończeniowymi.

W zależności od potrzeb Klienta i wcześniejszych ustaleń budujemy domy w stanie surowym lub pod klucz. Prace wykończeniowe to także:
- szpachlowanie,
- malowanie,
- tynkowanie,
- kładzenie glazury i terakoty.

Budynek, który oddajemy do Państwa dyspozycji to nasza wizytówka. Dbamy więc o to, aby był funkcjonalny, estetycznie wykończony i spełniał wszystkie wymagania.

Cechuje nas terminowość i dokładność. Wieloletnie praca w budownictwie przysporzyła nam już wielu zadowolonych Klientów. Jesteśmy partnerami znanych i sprawdzonych firm takich jak Drewbal, Dźwigbud, Fimal i wielu innych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Szpec Bud ze Słupska. Wszystkie nasze realizacje można obejrzeć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń