Armex Joanna Świętojańska

Oprawy do obrazów i luster

Ramy i oprawy obrazów
al. Niepodległości 606/610, 81-855 Sopot pomorskie
Poniedziałek 09:00 - 15:00
Wtorek 09:00 - 15:00
Środa 09:00 - 15:00
Czwartek 09:00 - 15:00
Piątek 09:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Armex Joanna Świętojańska

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Armex istnieje na rynku od 2010 roku. Zajmuje się profesjonalną oprawą obrazów. Siedziba działalności znajduje się w Sopocie. Właścicielką jest Joanna Świętojańska.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest profesjonalna obsługa w zakresie oprawiania obrazów i luster. Przedsiębiorstwo Armex specjalizuje się w dystrybucji wyrobów, które znajdują idealne zastosowanie w zakładach szklarskich, galeriach i zakładach oprawy obrazów. W ofercie znajduje się szeroki wybór produktów, do których należą między innymi:

- ramy drewniane,
- ramy owalne,
- listwy ozdobne,
- gotowe ramy stylowe,
- passepartout,
- drobne akcesoria.

Ramy stylowe wykonywane są na indywidualne zamówienie Klienta, a czas ich realizacji wynosi od czterech do ośmiu tygodni. Listwy tworzone są z drewna sosnowego bądź południowego. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Armex.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń