Baranska Design

Inne spojrzenie na świat przez artystyczne szkło

Hurtownie szkła ozdobnego i kryształów
al. Niepodległości 646, 81-854 Sopot pomorskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(58) 555 04 03
Adres korespondencyjny
al. Niepodległości 646, 81-854 Sopot pomorskie

Informacje

Opis działalności
Studio Szkła Edyta Barańska mieści się w Sopocie. Jego specjalnością jest projekt wnętrz z wykorzystaniem szkła artystycznego. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty.
Produkty i usługi
Studio Edyta Barańska Design to pasja i zaangażowanie w projektowaniu oraz produkcji obiektów architektury wnętrz. Wykorzystując szkło artystyczne oraz szkło laminowane, osiągamy niebanalne efekty.

Specjalizujemy się w produkcji elementów aranżacji wnętrz, takich jak zabudowy szklane ze szkła fusingowego i laminowanego. Wykonujemy drzwi szklane, ściany, blaty szklane do barów, recepcji czy kuchni oraz stoły i blaty ze szkła artystycznego. Wykorzystując wysokiej klasy szkło i sięgając po najbardziej kreatywne rozwiązania, wykonujemy lampy artystyczne i lampy designerskie, które zdobią luksusowe hotele, wspaniałe rezydencje oraz obiekty, w których liczy się połączenie wysokiej estetyki i funkcjonalności. Posiadamy bardzo duże możliwości produkcyjne, w związku z czym dopasowujemy rozwiązania do rozmaitych projektów - począwszy od niewielkich powierzchniowo wnętrz, a skończywszy na przestronnych pomieszczeniach.

Realizacje Edyty Barańskiej można znaleźć nie tylko w Polsce, ale również w muzeach, prywatnych rezydencjach czy luksusowych hotelach za granicą - np. w Niemczech, Francji, Włoszech, USA, Belgii, Norwegii, Meksyku czy Japonii. Podobnie w przypadku lamp szklanych - te zrobiły furorę na międzynarodowych targach w Warszawie, Frankfurcie, Londynie, a nawet Dubaju.

Zachęcamy do owocnej współpracy architektów i projektantów wnętrz, developerów oraz prywatnych inwestorów. Realizujemy własne koncepcje, a także wprowadzamy w życie pomysły innych, szukając zawsze optymalnych rozwiązań oraz wydobywając piękno ze szkła artystycznego, które daje nam ogromne możliwości.

- Lampy artystyczne
- Lampy designerskie
- Lampy na zamówienie
- Oświetlenie hotelowe
- Lapmy ze szkła artystycznego
- Szkło artystyczne
- Szkło laminowane
- ściany szklane
- blaty szklane
- Balustrady szklane
- Kabiny prysznicowe
- Fontanny szklane
- meble szklane
- lampy szklane ozdobne

Wykonujemy na zamówienie oświetlenie i przeszklenia do hoteli, recepcji, SPA, restauracji czy innych obiektów i rezydencjiprywatnych.
Marki i specjalizacje
Współpracuje z najlepszymi pracowniami architektonicznymi oraz największymi firmami developerskimi w Polsce, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech i Francji. Od lat poprzez udział w targach w Londynie, Mediolanie i Dubaju budujemy naszą własną markę Barańska Design, która jest lepiej znana zagranicą niż w Polsce.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Gabriela
Polecam serdecznie. Jestem ogromnie zadowolona z przygotowanego dla mnie stolika kawowego. Teraz posiadówka przy kawie ze znajomą to prawdziwa przyjemność!