English Avenue Usługi tłumaczeniowe i edukacyjne Emilia Włodkowska

Profesjonalne tłumaczenia i nauka języka angielskiego

Szkoły i kursy językowe
ul. Kraszewskiego 39/1, 81-815 Sopot pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
English Avenue Usługi tłumaczeniowe i edukacyjne Emilia Włodkowska

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Emilia Włodkowska i jestem nauczycielem oraz tłumaczem języka angielskiego. Szkołę English Avenue założyłam w Sopocie. Oferuję kursy językowe, a także usługi tłumaczeniowe. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Wszystkie osoby zainteresowane nauką języka angielskiego zapraszam do kontaktu ze szkołą English Avenue, którą stworzyłam właśnie z myślą o prowadzeniu efektywnych kursów, na których uczniowie będą przyswajali wiedzę z chęcią i przede wszystkim przełamią swoje bariery językowe.

Zajęcia z angielskiego prowadzę w trybie online przez Skypa. Moi uczniowie mogą więc współpracować ze mną z dowolnego miejsca na świecie! Zajęcia są tak naprawdę układane pod potrzeby ucznia, a tematy do rozmów wybiera on sam! Chcę, aby rzeczy omawianie podczas kursów były faktycznie interesujące dla uczestnika, bo to pozwala otworzyć się na płynną konwersację. Dla niezdecydowanych oferuję bezpłatną godzinę nauki angielskiego, jako lekcję próbną. Godzina lekcyjna trwa 60 minut i można za nią płacić od razu po zajęciach lub wykupować większe limity godzin. Przy większej liczbie spotkań opłaconych z góry zapewniam atrakcyjne rabaty.

Oprócz indywidualnych lekcji oferuję także:
- przygotowanie do egzaminów szkolnych i certyfikatów (Cambridge, First, Advanced, Proficiency, IELTS, matura),
- konwersacje w języku angielskim pomagające nabrać pewności siebie podczas rozmowy,
- kursy specjalistyczne dla firm, dopasowane do specyfiki ich branży.

Drugim profilem mojej działalności są usługi tłumaczeniowe. Oferuję specjalistyczne tłumaczenia najróżniejszych tekstów, od dokumentów, po fragmenty książek lub wpisy przygotowane przez samych Klientów.

Zapraszam serdecznie do kontaktu ze szkołą English Avenue z Sopotu - Emilia Włodkowska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Ł
Łucja
Umówiłam się do tej Pani na darmową lekcję próbną i od razu wiedziałam, że to będzie to! Nauczycielka jest bardzo radosna, energiczna i nie stresuje mnie podczas nauki. Nawet gdy popełniam jeszcze sporów błędów, to dostaję konkretne informacje zwrotne, ale bez żadnej presji.