Usługi edukacyjne ENGLISH AVENUE Emilia Włodkowska

Skuteczna nauka języka angielskiego

Szkoły i kursy językowe
ul. Kraszewskiego 39/1, 81-815 Sopot pomorskie
(6 reviews) napisz opinię
Usługi edukacyjne ENGLISH AVENUE Emilia Włodkowska
ul. Kraszewskiego 39/1, 81-815 Sopot pomorskie
Telefon
Usługi edukacyjne ENGLISH AVENUE Emilia Włodkowska

Informacje

Opis działalności firmy Usługi edukacyjne ENGLISH AVENUE Emilia Włodkowska w Sopot
Nazywam się Emilia Włodkowska i jestem nauczycielem języka angielskiego. Szkołę English Avenue założyłam w Sopocie. Oferuję kursy językowe. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Wszystkie osoby zainteresowane nauką języka angielskiego zapraszam do kontaktu ze szkołą English Avenue, którą stworzyłam właśnie z myślą o prowadzeniu efektywnych kursów, na których uczniowie będą przyswajali wiedzę z chęcią i przede wszystkim przełamią swoje bariery językowe.

Zajęcia z angielskiego prowadzę w trybie online przez Skypa. Moi uczniowie mogą więc współpracować ze mną z dowolnego miejsca na świecie! Zajęcia są tak naprawdę układane pod potrzeby ucznia, a tematy do rozmów wybiera on sam! Chcę, aby rzeczy omawianie podczas kursów były faktycznie interesujące dla uczestnika, bo to pozwala otworzyć się na płynną konwersację. Dla niezdecydowanych oferuję bezpłatną godzinę nauki angielskiego, jako lekcję próbną. Godzina lekcyjna trwa 60 minut i można za nią płacić od razu po zajęciach lub wykupować większe limity godzin. Przy większej liczbie spotkań opłaconych z góry zapewniam atrakcyjne rabaty.

Oprócz indywidualnych lekcji oferuję także:
- przygotowanie do egzaminów szkolnych i certyfikatów (Cambridge, First, Advanced, Proficiency, IELTS, matura),
- konwersacje w języku angielskim pomagające nabrać pewności siebie podczas rozmowy,
- kursy specjalistyczne dla firm, dopasowane do specyfiki ich branży.

Zapraszam serdecznie do kontaktu ze szkołą English Avenue z Sopotu - Emilia Włodkowska.
Zasięg działania
Firma Usługi edukacyjne ENGLISH AVENUE Emilia Włodkowska z lokalizacji: Sopot świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(6 reviews) napisz opinię
M
mamakasi
Chodziło mi głównie o to, żeby nauczyć się biegle mówić po angielsku. Właśnie z tą Panią przełamałam moje obawy i bariery.
P
Piotr
Świetna osoba i nauczycielka w jednym! Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Nigdy nie strofuje, ale wyjaśnia błędy i potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze czasy.
M
Maksymilian
Dzięki tej Pani już teraz samodzielnie prowadzę rozmowy handlowe z Klientami. Zawsze miałem dobre wyniki z języka angielskiego, ale potrzebowałem dodatkowej wiedzy i słów związanych z moją branżą. Po około 4 miesiącach nauki zacząłem czuć się znacznie pewniej.
K
Kinga
Polecam wszystkim zajęcia online z tą Panią. Czasami w trakcie wakacji chodziłam nawet do parku, żeby z nią pokonwersować po angielsku. Nikt jeszcze nie przełamał mojej bariery mówienia, jak właśnie ta nauczycielka.
Ł
Łucja
Umówiłam się do tej Pani na darmową lekcję próbną i od razu wiedziałam, że to będzie to! Nauczycielka jest bardzo radosna, energiczna i nie stresuje mnie podczas nauki. Nawet gdy popełniam jeszcze sporów błędów, to dostaję konkretne informacje zwrotne, ale bez żadnej presji.
J
Jnn
Polecam