T&C sp z o.o.

Wynajem hal magazynowych, namiotowych, sferycznych oraz pawilonów sprzedażowych.

Namioty i hale namiotowe
ul. Kraszewskiego 3/9, 81-815 Sopot pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(58) 673 03 51
T&C sp z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma T&C zajmuje się dostarczaniem, montażem i demontażem hal namiotowych, obsługą logistyczną i wsparciem technicznym imprez masowych. Nasza siedziba znajduje się w Sopocie, w województwie pomorskim. Na rynku działamy od 2010 roku współpracując z największymi firmami w kraju.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest zapewnianie hal namiotowych o specjalistycznej konstrukcji. Modułowy system zabudowy sprawia, że jesteśmy w stanie zbudować różne formy według potrzeb klienta. Regularna wymiana poszycia, nowoczesny system pracy, kompleksowe doradztwo oraz wysoki poziom rozwiązań technicznych, sprawiły, że zdobyliśmy zaufanie wielu kontrahentów.

Dostarczamy:
- hale magazynowe,
- hale sferyczne,
- hale namiotowe,
- pawilony sprzedażowe.

Na życzenie naszych klientów wyposażamy hale w podłogi drewniane, oświetlenie dostosowane do rodzaju hali, drzwi aluminiowe dwuskrzydłowe, a także nowe wykładziny dostosowane do potrzeb i preferencji klienta pod względem koloru, grubości oraz struktury materiału. Wyposażamy w ławostoły oraz parasole, klimatyzację czy ogrodzenia.

Hala sferyczna to doskonałe rozwiązanie w przypadku organizacji masowych imprez plenerowych, zwłaszcza koncertów – chroni przed warunkami pogodowymi oraz podkreśla efekty świetlne. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się organizacja wesela czy eleganckiego eventu w hali namiotowej. Hala magazynowa wyposażona jest w poszycie PCV lub blachę falistą i może być wykorzystywana przez dłuższy czas na potrzeby przechowywania. Nasza firma zapewnia transport, montaż oraz demontaż każdej hali.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń