Transpol-Bytów Daniel Wirkus

Przewóz osób do Niemiec i Holandii z woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego

Przewozy autokarowe
ul. Dunikowskiego 19, 77-100 Bytów pomorskie
Poniedziałek 09:00 - 22:00
Wtorek 09:00 - 22:00
Środa 09:00 - 22:00
Czwartek 09:00 - 22:00
Piątek 09:00 - 22:00
Sobota 09:00 - 22:00
Niedziela 09:00 - 22:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Transpol-Bytów Daniel Wirkus

Informacje

Opis działalności
Firma Transpol-Bytów oferuje przewóz osób busami dziewięcioosobowymi do Holandii i Niemiec. Obsługujemy przede wszystkim Województwa pomorskie i zachodniopomorskie. Osobą decyzyjna w firmie jest Daniel Wirkus a siedziba firmy znajduje się w miejscowości Bytów.
Produkty i usługi
Firma Transpol-Bytów pod kierownictwem Daniela Wirkusa oferuje profesjonalne usługi transportowe. Na rynku działamy już od ponad 15 lat. Oferowane usługi wykonywane są przez doświadczonych kierowców zawodowych posiadających nie tylko wieloletnie doświadczenie ale i wszelkie wymagane pozwolenia. Pozwala nam to na zapewnienie pasażerom komforty i bezpieczeństwa w trakcie całej trasy. Jako firma dysponujemy nowoczesną flota samochodową która regularnie przechodzi przeglądy by zapewnić Państwu najwyższa możliwa jakość usług.

Organizujemy przewozu osobowe do Niemiec i Holandii busami z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Wyjazdy z polski ustalone są na dni – poniedziałek, środa, czwartek i niedziela natomiast powroty odbywają się w poniedziałek, środę, czwartek, piątek i niedzielę.

Istnieje również możliwość wynajęcia przewozu indywidualnego dla grupy powyżej 5 osób. Wykupiony przejazd może się wtedy odbyć w dowolny dzień i pod wskazany przez Klienta adres.

Na wszelkieprzejazdy oferujemy atrakcyjne ceny – Niemcy od 40 Euro i Holandia od 50 Euro.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gdańsk, Gdynia, bytowski, kościerski, lęborski, słupski, wejherowski, Szczecin, szczecinecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń