Chemat Sp. z o.o.

Wszystko co potrzebne do prac budowlanych, wykończeniowych i remontów

Materiały budowlane
ul. Gdańska 16A, 77-100 Bytów pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Chemat Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Chemat znajduje się w Bytowie, w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Działa na rynku od 1990 roku. Posiada magazyny w Bytowie, Miastku i Kołczygłowach.
Produkty i usługi
Prowadzenie prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych wiąże się z koniecznością używania odpowiednich materiałów. Najlepszym rozwiązaniem dla firm zajmujących się takimi pracami, a także dla sklepów i osób fizycznych jest skorzystanie z oferty przedsiębiorstwa Chemat. Hurtownia oferuje duży wybór produktów, fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny.

Chemat prowadzi sprzedaż takich materiałów jak:
-cement portlandzki
-płyty kartonowo-gipsowe
-wapno
-beton komórkowy
-masy bitumiczne
-zaprawy
-kleje
-papy
-folie

Dostępne są kleje do płytek, siatki, gazobetonu, a także styropianu. W przypadku folii można zakupić rozwiązania fundamentowe i ochronne.

Poza wymienionymi produktami sprzedawane są także wełny, tynki szlachetne mozaikowe oraz nawozy. Oferta nawozów obejmuje nawozy granulowane, saletrę amonową i nawozy azotowe. Przeznaczone są m. in. do zbóż ozimych i jarych, buraków, rzepaki oraz innych roślin uprawnych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupów można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bydgoski, Bydgoszcz, bytowski, chojnicki, Gdańsk, gdański, kartuski, kościerski, Toruń, toruński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń