Carmont Serwis Krzysztof Czarnecki

Kompleksowe usługi z zakresu mechaniki oraz elektromechaniki samochodowej.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Kartuska 64, 77-124 Parchowo pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Carmont Serwis Krzysztof Czarnecki

Informacje

Opis działalności
Firma Carmont Serwis znajduje się w Gdyni, na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się mechaniką samochodową. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2007 roku. Zapewniamy pełen profesjonalizm, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Krzysztof Czarnecki.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się serwisowaniem samochodów. Specjalizujemy się w naprawie pojazdów klasy SUV oraz 4x4. W naszej ofercie można znaleźć naprawę reduktorów oraz skrzyń biegów. Oprócz tego podejmiemy się wymiany rozrządu. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy wymiana dynamiczna oleju w skrzyniach automatycznych.

Nasza oferta obejmuje również takie usługi, jak:
- elektromechanika samochodowa,
- diagnostyka komputerowa,
- regeneracja filtr DPF,
- naprawa zawieszenia.

Oprócz tego jesteśmy w stanie wykonać przegląd samochodu w okresie gwarancyjnym. Proponujemy szybką i bezbłędną ocenę stanu technicznego poszczególnych układów i zespołów pojazdu. Uzupełnienie naszej oferty stanowi chiptinning, czyli modyfikacja polegająca na zmianie potencjału samochodu.

Nasza doświadczona oraz wykwalifikowana kadra pracownicza do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem dokładając wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Carmont Serwis.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jacek.P
Dobry warsztat samochodowy. Do tej pory żadnych problemów. Miła obsługa. Nie robią nic bez decyzji i w porozumieniu z klientem. Polecam.