Usługi Dekarsko-Ciesielskie Przemysław Jączyński

Budowa i remonty dachów

Dachy i usługi dekarskie
ul. Książąt Pomorskich 26/32, 89-600 Chojnice pomorskie
(5 opinii) napisz opinię
Usługi Dekarsko-Ciesielskie Przemysław Jączyński

Informacje

Opis działalności
Przemysław Jączyński prowadzi swoją firmę Usługi Dekarsko-Ciesielskie. Znajdujemy się w Chojnicach, w województwie pomorskim. Dachy to nasza specjalność.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi dekarsko-ciesielskie. Naszą specjalnością jest budowa dachów. Ponadto montujemy też więźby dachowe. Mamy spore doświadczenie w zawodzie, cechuje nas zaangażowanie i solidność. Doceniło nas szerokie grono Klientów. Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas prace, zapewniamy najwyższą jakość usług.

Oferta zawiera prace takie jak:
- budowa dachów,
- montaż więźby dachowej,
- montaż pokryć dachowych,
- montaż konstrukcji dachowych,
- remonty dachów.

Budujemy dachy proste lub spadowe i inne. Wykonujemy pomiar i kosztorys. Służymy doradztwem w wyborze najlepszego pokrycia dachowego. Kryjemy dachy blachodachówką, papą termozgrzewalną, dachówką cementową i ceramiczną oraz gontem bitumicznym.

Możemy też wymienić pokrycie dachowe i naprawić ich uszkodzenia. Ponadto zajmujemy się remontem dachów, w tym łataniem dziur.

Dachy, które wykonujemy są trwałe i wytrzymałe. Gwarantujemy solidną realizację usług oraz terminowość. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
Ł
Łukasz
Wykonali dla mnie dach spadowy. Dysponują nowym sprzętem, są fachowi i rzetelni w tym, co robią.
M
M.Karolak
Szybki montaż dachówki cementowej. Panowie nie mieli żadnych problemów podczas pracy.
J
Jarosław
Kiedy budowałem dom, to wiedziałem, że budowę dachu powierzę tylko im. Znam tę firmę, jest polecana. Wykonują dachy bardzo solidnie.
E
Enia021
Na mój dach spadła gałąź i poważnie uszkodziła pokrycie dachowe. Ekipa tej firmy od razu zareagowała na mój telefon, szybko przyjechali i naprawili dach.
B
blad404
Świetna ekipa dekarska, wiedzą co robią. Szybko zamontowali pokrycie dachowe na moim dachu. Jestem zachwycony ich pracą.