"Solar-Tech" PHU

Wytwarzanie energii odnawialnej
ul. Książąt Pomorskich 34 /25, 89-604 Chojnice pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
NIP
5551716174
Telefon

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Solar-Tech" PHU jest Wytwarzanie energii odnawialnej. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Chojnice w województwie pomorskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 793 386...
Jeśli chcesz nawiązać z "Solar-Tech" PHU kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 89-604 Chojnice ul. Książąt Pomorskich 34 /25.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Solar-Tech" PHU.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Jurek
Dla mnie najważniejsza była gwarancja, aż 11 lat na uszkodzenia kolektora, bo wiadomo, że różne rzeczy mogą się stać- grad, rozszczelnienie, super, że dają gwarancję. Polecam tą firmę i ich systemy.
J
janek
Do naszego domku wybraliśmy produkty firmy Solar-Tech, ze względu na to, że cieszą się zaufaniem wśród klientów. Teraz także my, do nich dołączyliśmy. Ważne że zbiorniki emaliowane lub ze stali kwasoodpornej DUPLEX zajmują mało miejsca w kotłowni, co przy małym domku jest istotne.
A
Anna
Jestem BARDZO zadowolona! Oszczędzam i żyję ekologicznie. :) Czego chcieć więcej?
D
D.P.
Polecam firmę Solar-Tech. Specjalne podziękowania dla Pana Marka za współpracę.
E
Edmund
Dzięki panelowi można żyć znacznie oszczędniej, poza tym pobieramy energię ze środowiska w sposób ekologiczny i to mi się podoba.
C
Całka
Bardzo mnie cieszy oszczędność. Rzekłabym, że mają atrakcyjną ofertę. Ceny nie są niskie, ale w porównaniu do innych firm w regionie naprawdę korzystne.
N
nieznany
Wierzę, że montaż systemu solarnego mi się zwróci, a potem będę oszczędzał na nim coraz więcej, poza tym to wygodne rozwiązanie instalacja działa bez zarzutu, a długa gwarancja świadczy o jej żywotności.
N
nieznany
Rzetelna i solidna firma, jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z ich usług. Sprawdzili sie bardzo fajnie. Jakość pracy oceniam wysoko. Polecam !
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.