Fit Medica Dietetyka - Magdalena Zaremba

Dietetycy
ul. Młyńska 15, 89-600 Chojnice pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)

Informacje

Firma Fit Medica Dietetyka - Magdalena Zaremba z siedzibą w miejscowości Chojnice świadczy swoje usługi w branży Dietetycy.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Fit Medica Dietetyka - Magdalena Zaremba poprzez telefon: 723 673... .
Firma świadczy działalność pod adresem 89-600 Chojnice ul. Młyńska 15,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Fit Medica Dietetyka - Magdalena Zaremba: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Fit Medica Dietetyka - Magdalena Zaremba oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Pata
Polecam każdemu kto chce zrobić coś dla siebie. Ja tak tu trafiłam. Nie zakładałam nic schudnąć, chcialam nauczyć się regularnie jeść i pić wodę. Taki wielki nałogowiec słodkiego jak ja wie juz, że bez kupionych słodyczy też można funkcjonować a owoce sa taaakie słodkie. Pani Aniu-DZIĘKUJĘ za mobilizację, wiarę we mnie i wsparcie kiedy miałam wątpliwości. Efekt rewelacyjny - 17kg i 30 cm w pasie.
M
Madzia
"Leczyłam" się w Fit Medice i szczerze nie polecam. Dlaczego? jadłospisy ułożone raz na pare lat. Dla kazdego, nie indywidualnie. Na pierwszej rozmowie pytanie- co mi smakuje i "układanie diety" pod to co mi smakuje, a nie to co mogę jeść. Tu moze przyjsc człowiek w pełni zdrowy i wtedy schudnie. Mam przykład, bo byłam dwa razy, gdy byłam zdrowa i gdy zachorowałam. W drugim przypadku Pani powiedziała, ze nie potrafi mi pomóc. A po rozmowie z innym dietetykiem z innego miasta (15 min rozmowie przez tel- pani dietetyk już wiedziała co jest nie tak) i okazało sie, że miałam ułożony jadłospis przez Panią dietetyk z Chojnic wręcz "na odwrót" to co mam teraz zabronione tam miałam jesc w ogromnych ilościach. Można śmiało stwierdzić, że tylko zaszkodzili. Teraz widzę efekty i lecze się dietą... Pani nie zależało na zobaczeniu moich wyników badań. Wydałam dużo pieniedzy, efekt ZEROWY!. Nie polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.