Karo Meble Na Wymiar Robert Zilse

Producent mebli na wymiar!

Meble kuchenne
ul. Małe Osady 33, 89-600 Chojnice pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Karo Meble Na Wymiar Robert Zilse

Informacje

Opis działalności
Karo to producent mebli na wymiar z siedzibą w Chojnicach. Oferujemy szeroki wybór mebli kuchennych,
Produkty i usługi
Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem mebli na zamówienie począwszy od projektu, przez produkcję, po dowóz do Klienta. Na każdym etapie współpracy jesteśmy do Państwa dyspozycji, a nasi doświadczeni pracownicy służą fachowym doradztwem, pomagają wybrać najlepsze materiały i dbają o to, by wykonać powierzone zlecenie szybko, sprawnie i terminowo. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i propozycje, ponieważ chętnie podejmujemy się realizacji najbardziej nietypowych zleceń.


Meble na wymiar wykonujemy w nowoczesnym zakładzie stolarskim, przy użyciu sprawdzonych technik, profesjonalnego sprzętu oraz wysokiej klasy materiałów, okuć i akcesoriów meblowych renomowanych producentów, takich jak m.in. Kronopol, Hettich, Blum czy Sevrol. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością, dzięki czemu nasze meble na wymiar cechuje trwałość, estetyka, ale przede wszystkim - funkcjonalność.

Najlepszym dowodem wysokiej jakości naszych meblikuchennych, łazienkowych czy biurowych jest szerokie grono klientów indywidualnych i firmowych, którzy chętnie wracają i polecają nas swoim znajomym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń