Mateusz Gutkowski lek. med. Spec. neurolog

Konsultacje i leczenie z zakresu neurologii

Neurolodzy
ul. Mickiewicza 39, 89-600 Chojnice pomorskie
(9 opinii) napisz opinię
Mateusz Gutkowski lek. med. Spec. neurolog
ul. Mickiewicza 39, 89-600 Chojnice pomorskie
Telefon
Mateusz Gutkowski lek. med. Spec. neurolog

Informacje

Opis działalności firmy Mateusz Gutkowski lek. med. Spec. neurolog w Chojnice
Nazywam się Mateusz Gutkowski. Jestem specjalistą neurologiem i ordynatorem gabinetu neurologicznego oraz gabinetu urazowego, który znajduje się w Chojnicach.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach, w dobie stresu i życia w ciągłym biegu, wiele osób narzeka na sporadyczne lub powracające bóle głowy. Niektórzy cierpią na bezsenność, zwyrodnienia kręgosłupa czy ograniczenie pola widzenia. Inni na skutek długotrwałych zmian, doznają poważniejszych chorób, jak padaczka czy stwardnienie zanikowe boczne. Czy obserwujesz u siebie niepokojące symptomy chorób neurologicznych?

Nagłe pogorszenie wzroku, zaburzenia mowy, mrowienie kończyn czy omdlenia, mogą być objawami poważnych schorzeń neurologicznych. Nie należy ich bagatelizować, a od szybkiego rozpoczęcia leczenia, w wielu przypadkach zależy powodzenie terapii. Kiedy jest odpowiedni moment, aby zgłosić się do specjalisty? Lekarze neurolodzy zalecają, aby zrobić to niezwłocznie po zaobserwowaniu pierwszych alarmujących sygnałów.

Neurologia to dziedzina medycyny, która nie tylko leczy, ale i diagnozuje choroby układu nerwowego. Zatem dobrze jest poszukać pomocy u lekarza neurologa nawet wtedy, gdy objawy są dopiero w fazie początkowej i nie wpływają w istotny sposób na codzienne funkcjonowanie.

W swoim gabinecie oprócz diagnozy oraz kompleksowego leczenia proponuję szereg badań, w tym między innymi:

- rezonans magnetyczny,
- badanie eeg,
- elektroencefalografię.

Przez wiele lat praktyki lekarskiej miał szansę zdobyć doświadczenie zarówno w zakresie krótkotrwałych nieprawidłowości w działaniu ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego, jak i poważniejszych, bardzo uciążliwych dolegliwości, jak choroby Parkinsona czy Alzheimera.

Nie czekaj, aż symptomy choroby zaczną być uciążliwe - umów się na wizytę. Możesz liczyć na empatię, zrozumienie i wyrozumiałość doktora Gutkowskiego. Gabinet znajduje się w Chojnicach, przy ul. Mickiewicza 39. Jeśli masz wątpliwości lub dodatkowe pytania - zadzwoń pod numer 52 565 53 33.
Zasięg działania
Firma Mateusz Gutkowski lek. med. Spec. neurolog z lokalizacji: Chojnice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bytowski, chojnicki, człuchowski, kościerski, sępoleński, starogardzki, szczecinecki, tucholski, złotowski

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
R
Roksana
Z czystym sumieniem mogę polecić. Bardzo fajny lekarz neurolog. Często chodzę tu na badania.
W
Wiktor
Jeśli o mnie chodzi, to wizyta w tym gabinecie neurologicznym bardzo przypadła mi do gustu. Polecam.
M
Monika
Z moim dziadkiem uczęszczamy na wizyty w tym gabinecie. Lekarz tutaj jest naprawdę miły.
Ł
Łukasz
Bardzo miła obsługa. Na wizytę nie musiałem długo czekać. Raz dwa przeprowadzone badania.
J
Jowita
Gabinet neurologiczny, w którym traktują pacjenta z sympatią. Polecam. Dużo uśmiechu.
M
Maks
Badania przeprowadzone szybko. Wyniki poznałem również błyskawicznie. Polecam ten gabinet.
M
Magdalena
Polecam każdemu. Przeprowadzenie badań neurologicznych jest ważne dla naszego zdrowia :)
M
Mariusz
Osobiście jestem zadowolony z przeprowadzonych badań. Wiem już, skąd tak częste bóle głowy i kręgosłupa. Od teraz regularnie będę chodził się badać i w razie potrzeby leczyć.
B
Beata
Lekarz neurolog, który ma świetne podejście do swoich pacjentów. To już moja kolejna wizyta i przebiegła w bardzo miłej, sympatycznej atmosferze. Lubię tutaj wracać. Polecam.