Wytwórnia siatek ogrodzeniowych Krzysztof Lemańczyk

Producent siatek ogrodzeniowych

Bramy i ogrodzenia
ul. Chojnicka 48, 89-606 Chojniczki pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wytwórnia siatek ogrodzeniowych Krzysztof Lemańczyk

Informacje

Opis działalności
Wytwórnia Siatek Ogrodzeniowych została założona już w 1996 roku w Chojnicach, w województwie pomorskim. Właścicielem jest Krzysztof Lemańczyk. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność. Współpracujemy też z innymi renomowanymi przedsiębiorstwami, aby zapewnić Państwu jeszcze większy wybór ogrodzeń.
Produkty i usługi
Wytwórnia Siatek Ogrodzeniowych to doświadczony producent ogrodzeń metalowych, który oferuje również ich sprzedaż i montaż na posesji Klienta. Specjalizujemy się w produkowaniu siatki ogrodzeniowej ocynkowanej i powlekanej. W naszym warsztacie powstają także specjalne siatki wysokie na 6 metrów, które montuje się przy dużych obiektach sportowych. Podejmujemy się realizacji niestandardowych zleceń na bramy, balustrady i furtki, wykonane na specjalne życzenie naszych Klientów. W naszym asortymencie znajdują się również panele ogrodzeniowe stworzone z ocynku malowanego proszkowo i drutu ocynkowanego. Z naszych usług od wielu lat skorzystało już wielu Klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takie jak:
- siatki ogrodzeniowe,
- panele ogrodzeniowe,
- siatki leśne,
- druty naciągowe,
- druty kolczaste,
- słupki ogrodzeniowe,
- podmurówki betonowe,
- bramy i furtki,
- balustrady,
- akcesoria montażowe.

Sprzedajemy siatki ocynkowane, powlekane, zgrzewane, plastikowe, cieniujące i siatki na woliery. Wśród drutów znajdziecie Państwo drut ocynkowany, powlekany, wiązałkowy i kolczasty. Posiadamy także płyty betonowe, łączniki oraz ceownik płyt ocynkowanych.

Każdy z elementów możemy zamontować na życzenie Klienta. Doradzamy w wyborze najlepszego produktu. Zapraszamy do współpracy z firmą Wytwórnia Siatek Ogrodzeniowych z Chojnic. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń