Jan Jarzembski Zakład Studniarski

Budowa, modernizacja i konserwacja studni głębinowych.

Studnie
ul. Chojnicka 52a, 89-650 Czersk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 365 336
Jan Jarzembski Zakład Studniarski

Informacje

Opis działalności
Zakład studniarski Jana Jarzemskiego mieści się w Czersku, w województwie pomorskim. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1979 roku.
Produkty i usługi
Czterdziestoletnie doświadczenie w branży studniarskiej sprawiło, że zyskaliśmy niezbędne doświadczenie oraz starannie wykonaną pracą usatysfakcjonowaliśmy duże grono klientów. Naszą specjalnością jest wiercenie studni głębinowych oraz świadczenie usług związanych z robotami wiertniczymi.

Oferujemy usługi takie jak:
- konserwacja studni,
- wymiana pomp głębinowych,
- modernizacja studni,
- roboty wiertnicze.

Woda pozyskana dzięki studni głębinowej cechuje się bardzo dobrą jakością, wysoką zawartością mikroelementów, uboga jest zaś w zanieczyszczenia, które filtrowane są przez kolejne warstwy filtracyjne. Właściciele własnych studni głębinowych przede wszystkim uniezależniają się od wodociągów oraz cieszyć się mogą znaczną redukcją kosztów pozyskiwania wody, co bezpośrednio wpływa na korzyści finansowe.

Usługi świadczone przez naszą firmę gwarantują doskonałą jakość wykonania, dbałość o precyzję oraz uwzględnienie indywidualnych preferencji naszych klientów. W codziennej pracy korzystamy ze sprzętu pochodzącego od renomowanych producentów, co gwarantuje wieloletnie korzystanie ze studni.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Jana Jarzembskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń