"Pośrednictwo Ubezpieczeniowe" Krystyna Myszka

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Kościuszki 15, 89-650 Czersk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
(52) 395 46 34
Adres korespondencyjny
ul. Kościuszki 15, 89-650 Czersk pomorskie

Informacje

"Pośrednictwo Ubezpieczeniowe" Krystyna Myszka działa w branży Pośrednicy ubezpieczeniowi. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Czersk.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer (52) 395 46 34 lub napisz wiadomość e-mail na adres krystyna.myszka@epoczta.pl
Firma świadczy działalność pod adresem 89-650 Czersk ul. Kościuszki 15,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Pośrednictwo Ubezpieczeniowe" Krystyna Myszka: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Uważamy, że "Pośrednictwo Ubezpieczeniowe" Krystyna Myszka poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
S
Sergii
Najlepsza obsługa. Wszystko super. Rekomenduję.
P
Paulina
Polecam wszystkim.
K
karol
Bardzo miła pani, pozdrawiam Karol.
M
MARTA
DOBRZE, ŻE TAKIE FIRMY ISTNIEJĄ I TACY LUDZIE WSZYSTKIM POLECAM ZNALAZŁAM TU WSZYSTKO CO BYŁO MI POTRZEBNE W MEGA DOBREJ CENIE, PANI TO CHYBA SPOD ZIEMI WZIĘŁA BO O 1/3 MNIEJ NIŻ W NECIE OFERTY ZNALAZŁAM, POLECAM WSZYSTKIM!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.