Auto-Rojan. Zakład usługowo - naprawczy. Szada-Borzyszkowski J., Miszewski R.

Oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne w branży usług warsztatowych.

Sprzedaż samochodów ciężarowych i dostawczych
89-620 Nieżychowice 95 pomorskie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(6 opinii) napisz opinię
Auto-Rojan. Zakład usługowo - naprawczy. Szada-Borzyszkowski J., Miszewski R.

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy warsztat samochodowy Auto-Rojan, którego siedziba zlokalizowana jest w Nieżychowicach, na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się przede wszystkim naprawianiem samochodów ciężarowych, rolniczych i maszyn budowlanych.
Produkty i usługi
Zajmujemy się naprawianiem samochodów ciężarowych, rolniczych a także maszyn budowlanych. Posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie, gdyż istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie, dlatego staramy się dokładnie realizować swoje usługi.

Wykonywane przez nas prace, to:
- naprawy główne i bieżące,
- naprawa pomp wtryskowych,
- wymiana klocków i okładzin,
- naprawa układów pneumatycznych,
- przetaczanie bębnów i tarcz hamulcowych,
- sprawdzanie i napełnianie klimatyzacji.

Dodatkowo zajmujemy się świadczeniem usług tokarsko-frezarskich, a także blacharskich i lakierniczych. Zajmujemy się również wykonywaniem spawania różnymi metodami. Naprawiamy również plandeki, wózki widłowe spalinowe oraz przyczepy i naczepy samochodowe.

Diagnostyka komputerowa pozwala nam na precyzyjne określenie usterki w danym pojeździe oraz sprawne jej wyeliminowanie. Dzięki temu Klienci mogą liczyć na najwyższy poziom obsługi oraz wysoką jakość wykonywanych zadań. Staramy się bezwzględnie przestrzegać ustalonych wcześniej terminów.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z zakładem usługowo-naprawczym Auto-Rojan z Nieżychowic.
Marki i specjalizacje
Sprzedaż części regenerowanych, nowych, naprawa silników wszystkich marek, wykonywanie plandek, stelaży i zabudowy, wymiana okładzin i klocków, spawanie aluminium w osłonie argonowej, naprawa samochodów dostawczych Mercedes, Man, Daf, Iveco, Scania, VW, Volvo, Renault, Kamaz, Oleje, filtry
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
Ł
Łukasz
Profesjonalnie podchodzą do realizacji swoich zleceń z zakresu naprawy maszyn budowlanych. Polecam serdecznie.
I
Iga
Potrafią zadbać o wszelkie systemy w samochodach i wymieniają także części. Jest to naprawdę dobry warsztat samochodowy.
G
Grzesiek
Polecam ten warsztat samochodowy z czystym sumieniem. Nikt tak dobrze nie dba o samochody ciężarowe.
M
Maciej
Precyzyjnie wykonują diagnozę wszelkich usterek w pojazdach rolniczych i budowlanych, a także sprawnie przeprowadzają wszystkie prace naprawcze.
A
Arnold
Jako zawodowy kierowca ciężarówki, muszę korzystać wyłącznie z usług renomowanych serwisów. Na całe szczęście mam pewność, że w zakładzie Auto-Rojan odpowiednio zajmą się moim pojazdem.
I
Igor
Bardzo dobry serwis samochodów ciężarowych. Odpowiednio przeprowadzają wszystkie prace naprawcze w ustalonych wcześniej terminach.