PPHU Forest Natalia Rjabin

Sprzedaż hurtowa drzewa oraz materiałów budowlanych: sklejki, płyty

Materiały drewnopochodne
ul. Młyńska 4, 77-320 Przechlewo pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 710 67 67
598346767
gasperczyk@wp.pl
PPHU Forest Natalia Rjabin

Informacje

Opis działalności
Firma PPHU Forest zajmuje się sprzedażą hurtową i exportem drewna oraz materiałów budowlanych do Rosji i Wielkiej Brytanii. W tej branży działamy od od 2005 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
P.P.H.U. Forest pod kierownictwem mgr inż. Natalia Rjabin to firma
zajmująca się sprzedażą hurtową i eksportem drewna oraz materiałów budowlanych na teren Rosji i Wielkiej Brytanii. Działamy na tym terenie od 2005 roku. Cenimy sobie wysoką jakość produktów i taką oferujemy naszym Klientom.


* Sklejki
Sklejka (potocznie dykta) jest to materiał kompozytowy sklejony z krzyżujących się cienkich warstw drewna. Zwykle składa się z nieparzystej ilości warstw. Sklejki wytwarza się z różnych gatunków drewna. Najczęściej z brzozy, olchy, sosny,rzadziej z buku lub z drzew egzotycznych.

Ze względu na rodzaj zastosowanego w produkcji kleju wyróżnia się sklejki suchotrwałe i wodoodporne.

* Płyty wiórowe surowe
Jest to produkt odporny na działanie wilgoci V100, przeznaczony do użytkowania w warunkach suchych. Posiadają zastosowanie jako materiał konstrukcyjny w przemyśle budowlanym, meblowym oraz do prac wykończeniowych i stolarskich.
Płyty MDF surowe przeznaczone są do produkcji mebli, elementów wykończeniowych wnętrz, paneli ściennych, kasetonów, listew wykończeniowych, meblowych oraz stolarki budowlanej.

* Płyty pilśniowe
Płyta pilśniowa (pot. dykta) - płyta drzewna wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej przez spilśnienie jej i uformowanie w odpowiedniej temperaturze i pod (normalnym lub zwiększonym) ciśnieniem. Włókna ułożone są różnokierunkowo, co zapewnia płycie wyrównanie cech jakościowo-wytrzymałościowych niezależnie od kierunku działania obciążeń. Wskutek dużego nacisku i wysokiej temperatury prasowania struktura płyty jest silnie zwarta.

* MDF surowe
Płyty MDF surowe mają zastosowanie w użytkowaniu w warunkach suchych. Powstają w wyniku sprasowania w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających. Wysoka jakość, szerokie zastosowanie praktyczne, jednorodny skład i gęstość to cechy idealne przy obróbce maszynowej. Umożliwia uzyskanie różnorodnych profili, jest substytutem dla naturalnego drewna.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń