Pod Zegarem Restauracja i Noclegi

Noclegi i kwatery prywatne
ul. Wierzbowa 2, 80-180 Kowale pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
535 345 001
Adres korespondencyjny
ul. Wierzbowa 2, 80-180 Kowale pomorskie

Informacje

Opis działalności
Nasz pensjonat Pod Zegarem znajduje się w Kowalach, niewielkiej miejscowości położonej 8 km od centrum Gdańska. Obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie Fashion House Outlet Centre oraz Morskiego Parku Handlowego. Właścicielką pensjonatu jest Ewa Bobrowska. Działamy na rynku od 2012 roku.
Produkty i usługi
Jeśli szukają Państwo miejsca do zorganizowania imprezy okolicznościowej wraz z noclegiem, to nasz pensjonat Pod Zegarem jest idealnym miejscem. Gościom zapewniamy komfortowe pokoje noclegowe oraz restaurację, w której organizujemy imprezy okolicznościowe. Z usług pensjonatu korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Organizujemy takie imprezy okolicznościowe jak:

urodziny,
jubileusze,
komunie,
chrzciny,
wesela,
imprezy charytatywne,
imprezy służbowe.

W naszej sali bankietowej zorganizujemy imprezę na 50 osób. Zapewniamy kompleksową obsługę każdej imprezy. Dbamy o skomponowanie odpowiedniego menu oraz dekorację sali bankietowej. Zatrudniamy wykwalifikowanych kelnerów, którzy świetnie radzą sobie w obsłudze dużych imprez.

W restauracjiGoście zjedzą pyszne dania kuchni polskiej i europejskiej. Nasi kucharze przygotowują potrawy z dostarczanych każdego dnia świeżych produktów. Serwujemy śniadania i dania obiadowe.

Do dyspozycji Gości oddajemy 7 pokoi z łazienkami i bezpłatnym Internetem. Oferujemy pokoje 1-, 2- oraz 3-osobowe. Klienci mogą skorzystać z pakietu ze śniadaniem lub bez śniadania. Standard pokoi jest wysoki a obsługa hotelowa bardzo miła.
Zapraszamy do skorzystania z oferty pensjonatu Pod Zegarem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń