Beata Szkopek Psycholog Kliniczny

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Beniowskiego 2 a/1, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(3)
(4)

Informacje

Siedzibą Beata Szkopek Psycholog Kliniczny jest Pruszcz Gdański w województwie pomorskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: lobus@vp.pl lub telefonicznej 606 333... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Beata Szkopek Psycholog Kliniczny. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Beniowskiego 2 a/1, 83-000 Pruszcz Gdański.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 54.26664N, 18.66164E. [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Beata Szkopek Psycholog Kliniczny.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
anna
solidna, uczciwa, godna zaufania, fachowa i bardzo sympatyczna
M
Mag
Profesjonalna, godna zaufania, a przede wszystkim skuteczna. Pani magister jest godna polecenia nawet dla osób z bardzo dużymi "nierozwiązywalnymi" problemami
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.