Chemia przemysłowa Holson

Chemia gospodarcza
ul. Kasprowicza 40, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 901 250
Chemia przemysłowa Holson

Informacje

O nas
Jak wiadomo, same chęci nie wystarczą, niezwykle ważne są również odpowiednio dobrane środki czystości. Dzięki firmie Mr. Hips utrzymanie porządku staje się znacznie łatwiejsze. Zajmujemy się zaopatrzeniem firm i instytucji w chemię gospodarczą. Gwarantujemy, że nasze produkty są naprawdę wysokiej jakości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ważna jest nie tylko jakość produktu, ale również jego cena i wydajność. My to wszystko zapewniamy.
Opis działalności
Każde gospodarstwo domowe, firma czy instytucja zdecydowanie zyskują, gdy panuje w nich ład i porządek.
Produkty i usługi
W naszej bogatej ofercie każdy z pewnością znajdzie coś adekwatnego dla siebie. Zaopatrujemy odbiorców z całej Polski. Potrafimy dostosować asortyment do potrzeb i wymagań naszych klientów. Profesjonalna chemia pozwala utrzymać pomieszczenia w stanie użyteczności i pozwala im funkcjonować bez zarzutu.

Mamy świadomość tego, że wybór odpowiedniej chemii gospodarczej nie zawsze jest prosty, dlatego z chęcią służymy Państwu pomocą. Pomożemy wybrać odpowiedni produkt, który w stu procentach będzie spełniać Państwa oczekiwania. Nieustannie jesteśmy doceniani za kompleksową i indywidualną obsługę klienta.

Produkty, jakimi dysponujemy to między innymi:

rękawiczki,
mydła,
odplamiacze,
płyny do płukania,
płyny do naczyń,
proszki do prania,
worki na śmieci.

Dużą popularnością cieszą się nasze płyny do podłóg i płyny do szyb, które poradzą sobie z każdym rodzajem brudu. Specjalne formuły chemiczne naszych płynów do mycia szyb sprawiają, że szyby nie zostają w żaden sposób naruszone oraz nie ma na nich żadnych smug ani zacieków. W naszej ofercie mamy również poręczne mopy, miotły czy pojemniki na mydło. Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości.

Gwarantujemy uczciwe, satysfakcjonujące ceny i bezpieczeństwotransakcji. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego kładziemy nacisk na wysoki standard naszych usług.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Holson. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń