Indywidualna Praktyka Lekarska Dentystyczna Liliana Karolik

Stomatolodzy i protetycy
ul. Kossaka 2 b lok. 6b, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Stomatolodzy i protetycy. Indywidualna Praktyka Lekarska Dentystyczna Liliana Karolik ma swoją siedzibę w miejscowości Pruszcz Gdański w województwie pomorskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Indywidualna Praktyka Lekarska Dentystyczna Liliana Karolik poprzez email: kar.900@wp.pl lub telefon: 737 176... .
Siedziba firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Dentystyczna Liliana Karolik znajduje się pod adresem 83-000 Pruszcz Gdański ul. Kossaka 2 b lok. 6b. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Dentystyczna Liliana Karolik. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.