Indywidualna Praktyka Lekarska Dentystyczna Aleksandra Krajewska

Stomatolodzy i protetycy
ul. Niepodległości 10 a lok. 16, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
NIP
6040131013

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Stomatolodzy i protetycy. Indywidualna Praktyka Lekarska Dentystyczna Aleksandra Krajewska ma swoją siedzibę w miejscowości Pruszcz Gdański w województwie pomorskim.
Adres wykonywania działalności przez Indywidualna Praktyka Lekarska Dentystyczna Aleksandra Krajewska to ul. Niepodległości 10 a lok. 16, 83-000 Pruszcz Gdański. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Dentystyczna Aleksandra Krajewska. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.