Usługi Psychoterapeutyczno-Szkoleniowe Iwona Karbowska

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Norwida 43, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(3)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci. Usługi Psychoterapeutyczno-Szkoleniowe Iwona Karbowska ma swoją siedzibę w miejscowości Pruszcz Gdański w województwie pomorskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 605 450... lub mailowy: iwona.karbowska@wp.pl
Siedziba firmy Usługi Psychoterapeutyczno-Szkoleniowe Iwona Karbowska znajduje się pod adresem 83-000 Pruszcz Gdański ul. Norwida 43,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Usługi Psychoterapeutyczno-Szkoleniowe Iwona Karbowska.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.