Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jolanta Poniewierska-Skowronek Usługi Stomatologiczne i Ortodontyczne

Ortodonci
ul. Obrońców Wybrzeża 27, 83-000 Pruszcz Gdański pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jolanta Poniewierska-Skowronek Usługi Stomatologiczne i Ortodontyczne działa w branży Ortodonci. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Pruszcz Gdański.
Pracownicy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jolanta Poniewierska-Skowronek Usługi Stomatologiczne i Ortodontyczne udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: jola.p.s@wp.pl lub telefon: (58) 683 35 51
Z przedstawicielem firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jolanta Poniewierska-Skowronek Usługi Stomatologiczne i Ortodontyczne możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 83-000 Pruszcz Gdański ul. Obrońców Wybrzeża 27,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jolanta Poniewierska-Skowronek Usługi Stomatologiczne i Ortodontyczne.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Pacjent
Bardzo poprawiło mi to rezultaty w mojej jamie ustnej.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.